OKUL SPORLARI GENÇ ERKEKLER BOKS MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları programında yer alan Genç Erkekler Boks İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

9 MART 2018 / MUSTAFA KEMAL CEYLAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları programında yer alan Liselerarası Boks İl Birinciliği Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan Boks Salonunda yapılan müsabakalarla sona erdi.

 07-08 Mart 2018 tarihlerinde yapılan müsabakalarda Genç Erkekler a ve Genç Erkekler b kategorilerinde  32 sporcu katılım göstermiştir.

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak müsabakalarda dereceye giren okullarımızı  ve sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

- Boks İl Seçme Müsabakaları Sonuçları;

                07 Mart 2018 Çarşamba günü yapılan müsabakalar ve neticesi tablosu aşağıdadır

Maç No

KATEGORİ

SIKLET KG.

KIRMIZI KÖŞE

MAVİ KÖŞE

MÜSABAKA SONUCU

     (GALİP KÖŞE)

01

GENÇLER

A

52 Kg.

Vatancan KURU

RAKİPSİZ

Kırmızı Köşe

02

56 Kg.

Alpaslan TANIR

RAKİPSİZ

Kırmızı Köşe

03

60 Kg.

Hüseyin Faruk BAŞOL

Hüseyin BAHAR

Kırmızı Köşe Puanla

04

60 Kg.

Muhammet MENTER

Emircan GÜLŞEN

Kırmızı Köşe Puanla

05

64 Kg.

Selim ÖZEN

Mertcan BOLAT

Mavi Köşe Puanla

06

69 Kg.

Halil İbrahim BAYGÜN

Yusuf SAVCI

Kırmızı Köşe Puanla

07

69 Kg.

Mahmutcan UYGUN

Ümithan KOCAMAN

Kırmızı Köşe Puanla

08

75 Kg.

Haktan DEMİRELLİ

Ümit TAVUKÇUOĞLU

Kırmızı Köşe Puanla

09

75 Kg.

İlkay İRALGİL

Muhammet AKYOL

Kırmızı Köşe Puanla

10

75 Kg.

Birkan ŞİMŞEK

--

BYE

11

81 Kg.

Eray YAVAŞ

Lütfi DEMİRELLİ

Kırmızı Köşe Puanla

12

+91 Kg.

Efe KAHRAMAN

RAKİPSİZ

Kırmızı Köşe

13

GENÇLER

B

54 Kg.

Ömer ÇAKICI

RAKİPSİZ

Kırmızı Köşe

14

57 Kg.

Efe Derin KONUK

RAKİPSİZ

Kırmızı Köşe

15

60 Kg.

Ege Arın KONUK

RAKİPSİZ

Kırmızı Köşe

16

63 Kg.

Resulhan KORKUSUZ

Ömer TURGUT

Kırmızı Köşe Puanla

17

66 Kg.

Osman Emre YURT

Hamit USTAOĞLU

Mavi Köşe Puanla

18

66 Kg.

Kaan LİM

--

BYE

19

70 Kg.

İbrahim YILMAZ

Berkant MARTİN

Kırmızı Köşe Puanla

20

75 Kg.

Ahmet ARAS

RAKİPSİZ

Kırmızı Köşe

21

+80 Kg.

Mustafa BARIŞ

RAKİPSİZ

Kırmızı Köşe


08 Mart 2018 Perşembe günü yapılan Final müsabakaları sonuç tablosu aşağıdadır

Maç No

KATEGORİ

SIKLET KG.

KIRMIZI KÖŞE

MAVİ KÖŞE

MÜSABAKA SONUCU

     (GALİP KÖŞE)

01

GENÇLER

A

75 Kg.

Birkan ŞİMŞEK

Haktan DEMİRELLİ

Mavi Köşe RSC-H

02

60 Kg.

Muhammet MENTER

Hüseyin Faruk BAŞOL

Kırmızı Köşe Puanla

03

69 Kg.

Halil İbrahim BAYGÜN

Mahmutcan UYGUN

Kırmızı Köşe Puanla

04

GENÇLER

B

66 Kg.

Hamit USTAOĞLU

Kaan LİM

Kırmızı Köşe Puanla

05

GENÇLER

A

75 Kg.

İlkay İRALGİL

Haktan DEMİRELLİ

Kırmızı Köşe Puanla


Liselerarası Seçme Müsabakaları Madalya ve Resmi Sonuç Sıralaması

KATEGORİ

SIKLET

ADI SOYADI

SIRALAMASI

GENÇLER  (A) KATEGORİSİ

52 KG.

VATANCAN KURU

Birinci

56 KG.

ALPASLAN TANIR

Birinci

60 KG.

MUHAMMET MENTER

Birinci

HÜSEYİN FARUK BAŞOL

İkinci

EMİRCAN GÜLŞEN

Üçüncü

HÜSEYİN BAHAR

Üçüncü

64 Kg.

MERTCAN BOLAT

Birinci

SELİM ÖZEN

İkinci

69 Kg.

HALİL İBRAHİM BAYGÜN

Birinci

MAHMUTCAN UYGUN

İkinci

YUSUF SAVCI

Üçüncü

ÜMİTHAN KOCAMAN

Üçüncü

75 Kg.

İLKAY İRALGİL

Birinci

HAKTAN DEMİRELLİ

İkinci

MUHAMMET AKYOL

Üçüncü

BİRKAN ŞİMŞEK

Üçüncü

81 Kg.

ERAY YAVAŞ

Birinci

LÜTFİ DEMİRELLİ

İkinci

+91 Kg.

EFE KAHRAMAN

Birinci

GENÇLER  (B) KATEGORİSİ

54 Kg.

ÖMER ÇAKICI

Birinci

57 Kg.

EFE DERİN KONUK

Birinci

60 Kg.

EGE ARIN KONUK

Birinci

63 Kg.

RESULHAN KORKUSUZ

Birinci

ÖMER TURGUT

İkinci

66 Kg.

HAMİT USTAOĞLU

Birinci

KAAN LİM

İkinci

OSMAN EMRE YURT

Üçüncü

70 Kg.

İBRAHİM YILMAZ

Birinci

BERKANT MARTİN

İkinci

75 Kg.

AHMET ARAS

Birinci

+80 Kg.

MUSTAFA BARIŞ

Birinci