2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları programında yer alan Liselerarası Boks İl Birinciliği Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan Boks Salonunda yapılan müsabakalarla sona erdi.
07-08 Mart 2018 tarihlerinde yapılan müsabakalarda Genç Erkekler a ve Genç Erkekler b kategorilerinde 32 sporcu katılım göstermiştir.
İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak müsabakalarda dereceye giren okullarımızı ve sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
- Boks İl Seçme Müsabakaları Sonuçları;
07 Mart 2018 Çarşamba günü yapılan müsabakalar ve neticesi tablosu aşağıdadır
Maç No
|
KATEGORİ
|
SIKLET KG.
|
KIRMIZI KÖŞE
|
MAVİ KÖŞE
|
MÜSABAKA SONUCU
(GALİP KÖŞE)
|
01
|
GENÇLER
A
|
52 Kg.
|
Vatancan KURU
|
RAKİPSİZ
|
Kırmızı Köşe
|
02
|
“
|
56 Kg.
|
Alpaslan TANIR
|
RAKİPSİZ
|
Kırmızı Köşe
|
03
|
“
|
60 Kg.
|
Hüseyin Faruk BAŞOL
|
Hüseyin BAHAR
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
04
|
“
|
60 Kg.
|
Muhammet MENTER
|
Emircan GÜLŞEN
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
05
|
“
|
64 Kg.
|
Selim ÖZEN
|
Mertcan BOLAT
|
Mavi Köşe Puanla
|
06
|
“
|
69 Kg.
|
Halil İbrahim BAYGÜN
|
Yusuf SAVCI
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
07
|
“
|
69 Kg.
|
Mahmutcan UYGUN
|
Ümithan KOCAMAN
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
08
|
“
|
75 Kg.
|
Haktan DEMİRELLİ
|
Ümit TAVUKÇUOĞLU
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
09
|
“
|
75 Kg.
|
İlkay İRALGİL
|
Muhammet AKYOL
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
10
|
“
|
75 Kg.
|
Birkan ŞİMŞEK
|
--
|
BYE
|
11
|
“
|
81 Kg.
|
Eray YAVAŞ
|
Lütfi DEMİRELLİ
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
12
|
“
|
+91 Kg.
|
Efe KAHRAMAN
|
RAKİPSİZ
|
Kırmızı Köşe
|
13
|
GENÇLER
B
|
54 Kg.
|
Ömer ÇAKICI
|
RAKİPSİZ
|
Kırmızı Köşe
|
14
|
“
|
57 Kg.
|
Efe Derin KONUK
|
RAKİPSİZ
|
Kırmızı Köşe
|
15
|
“
|
60 Kg.
|
Ege Arın KONUK
|
RAKİPSİZ
|
Kırmızı Köşe
|
16
|
“
|
63 Kg.
|
Resulhan KORKUSUZ
|
Ömer TURGUT
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
17
|
“
|
66 Kg.
|
Osman Emre YURT
|
Hamit USTAOĞLU
|
Mavi Köşe Puanla
|
18
|
“
|
66 Kg.
|
Kaan LİM
|
--
|
BYE
|
19
|
“
|
70 Kg.
|
İbrahim YILMAZ
|
Berkant MARTİN
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
20
|
“
|
75 Kg.
|
Ahmet ARAS
|
RAKİPSİZ
|
Kırmızı Köşe
|
21
|
“
|
+80 Kg.
|
Mustafa BARIŞ
|
RAKİPSİZ
|
Kırmızı Köşe
|
08 Mart 2018 Perşembe günü yapılan Final müsabakaları sonuç tablosu aşağıdadır
Maç No
|
KATEGORİ
|
SIKLET KG.
|
KIRMIZI KÖŞE
|
MAVİ KÖŞE
|
MÜSABAKA SONUCU
(GALİP KÖŞE)
|
01
|
GENÇLER
A
|
75 Kg.
|
Birkan ŞİMŞEK
|
Haktan DEMİRELLİ
|
Mavi Köşe RSC-H
|
02
|
“
|
60 Kg.
|
Muhammet MENTER
|
Hüseyin Faruk BAŞOL
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
03
|
“
|
69 Kg.
|
Halil İbrahim BAYGÜN
|
Mahmutcan UYGUN
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
04
|
GENÇLER
B
|
66 Kg.
|
Hamit USTAOĞLU
|
Kaan LİM
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
05
|
GENÇLER
A
|
75 Kg.
|
İlkay İRALGİL
|
Haktan DEMİRELLİ
|
Kırmızı Köşe Puanla
|
Liselerarası Seçme Müsabakaları Madalya ve Resmi Sonuç Sıralaması
KATEGORİ
|
SIKLET
|
ADI SOYADI
|
SIRALAMASI
|
GENÇLER (A) KATEGORİSİ
|
52 KG.
|
VATANCAN KURU
|
Birinci
|
“
|
56 KG.
|
ALPASLAN TANIR
|
Birinci
|
“
|
60 KG.
|
MUHAMMET MENTER
|
Birinci
|
“
|
HÜSEYİN FARUK BAŞOL
|
İkinci
|
“
|
EMİRCAN GÜLŞEN
|
Üçüncü
|
“
|
HÜSEYİN BAHAR
|
Üçüncü
|
“
|
64 Kg.
|
MERTCAN BOLAT
|
Birinci
|
“
|
SELİM ÖZEN
|
İkinci
|
“
|
69 Kg.
|
HALİL İBRAHİM BAYGÜN
|
Birinci
|
“
|
MAHMUTCAN UYGUN
|
İkinci
|
“
|
YUSUF SAVCI
|
Üçüncü
|
“
|
ÜMİTHAN KOCAMAN
|
Üçüncü
|
“
|
75 Kg.
|
İLKAY İRALGİL
|
Birinci
|
“
|
HAKTAN DEMİRELLİ
|
İkinci
|
“
|
MUHAMMET AKYOL
|
Üçüncü
|
“
|
BİRKAN ŞİMŞEK
|
Üçüncü
|
“
|
81 Kg.
|
ERAY YAVAŞ
|
Birinci
|
“
|
|
LÜTFİ DEMİRELLİ
|
İkinci
|
“
|
+91 Kg.
|
EFE KAHRAMAN
|
Birinci
|
GENÇLER (B) KATEGORİSİ
|
54 Kg.
|
ÖMER ÇAKICI
|
Birinci
|
“
|
57 Kg.
|
EFE DERİN KONUK
|
Birinci
|
“
|
60 Kg.
|
EGE ARIN KONUK
|
Birinci
|
“
|
63 Kg.
|
RESULHAN KORKUSUZ
|
Birinci
|
“
|
ÖMER TURGUT
|
İkinci
|
“
|
66 Kg.
|
HAMİT USTAOĞLU
|
Birinci
|
“
|
KAAN LİM
|
İkinci
|
“
|
OSMAN EMRE YURT
|
Üçüncü
|
“
|
70 Kg.
|
İBRAHİM YILMAZ
|
Birinci
|
“
|
BERKANT MARTİN
|
İkinci
|
“
|
75 Kg.
|
AHMET ARAS
|
Birinci
|
“
|
+80 Kg.
|
MUSTAFA BARIŞ
|
Birinci
|