2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan Minikler-Küçükler;Yıldızlar Ve Gençler Okul Sporları Trampolin İl Birinciliği Müsabakaları Bornova Spor Salonunda yapılan müsabakalarla sona erdi.
15 Mart 2018 tarihinde Bornova Spor Salonunda yapılan yarışmalara Trampolin branşında 3 Okuldan toplamda 56 sporcu yarışırken Kızlarda 47 sporcu Erkeklerde 19 sporcu yarışmalara katılmıştır.
İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak müsabakalarda dereceye giren okullarımızı ve sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
- Trampolin Müsabakaları Sonuçları;
GENÇ KIZLAR
1 Sude Aydın Özel İz Temel Lisesi 23,10
2 Cansın TOSUNER Akif Ersoy Anadolu Lisesi 21,50
3 EYLÜL GÖKOĞLU BUCA 85. YIL ANADOLU LİSESİ 21,10
4 ECE CEYLAN ÖZEL BOSTANLI TEMEL LİSESİ 21,00
4 BURÇİN HANDAN TULGAR MUSTAFA KEMAL AND.LİS. 21,00
GENÇ ERKEK
1 KORAY ALTINEL Özel İz Temel Lisesi 22,70
2 Hüseyin Engin YONTUCU Cimentaş Anadolu Lisesi 22,40
3 ELMAS ERTUĞ ALTINDAĞ BUCA ATATÜRK SPOR LİSESİ 22,20
4 ERCE GÜLEN ÖZEL MAVİ EGE MTAL 20,30
5 Buğra Alp ŞAHİN Atakent Anadolu Lisesi 20,20
6 Berkay ŞAHİN Akif Ersoy Anadolu Lisesi 20,10
7 FURKAN TEKPINAR Çinarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi19,90
8 MUSTAFA KEMAL AKTAŞ Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12,20
YILDIZ ERKEK
1 Çağrı Humoğlu Evrenesoğlu İÖO 18,20
YILDIZ KIZ
1 SILA KARAKUŞ BORNOVA ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU 20,90
2 YAREN CESUR KAYMAKAM ÖZGÜR AZER KURAK OO 20,80
3 Sene Elçin KARAKAŞ Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk Orta Okulu 20,60
4 Buse UYAR Yahya Kemal Beyatlı Orta Okulu 19,30
5 ÖYKÜ ÖZHAN ÖZEL İZMİR ORTAOKULU 19,20
6 Yağmur ÜNLÜ Uzun Hasan Orta Okulu 19,00
7 Eylül ÜNLÜ Uzun Hasan Orta Okulu 18,80
8 EMİNE ÖZER MEDİHA MAHMUTBEY ORTAOKULU 18,10
9 ALEYNA NAZLI TAŞ 80.YIL BORNVA ORTAOKULU 16,90
MİNİK A-ERKEK
1 Jir Zana Dara Okur Şehit Polis Fethi Sekin io 13,50
2 Yağız Alp NAR Agahefendi İlkokulu 13,40
3 Bulut Yenice Nebahat Alpaslan Karadavut ilkokulu 13,20
Batuhan Bayır Muzaffer Taşdemir ilkokulu 13,20
5 Sarp Tuğ Türkmen Mustafa Urcan ilkokulu 12,80
Uras Efe Akın Mev Güzelbahçe ilkokulu 12,80
7 Devrim Ali Öğütcen Özkznlzr İlkokulu 12,50
8 Akil İşman Yıldırım Beyazıt İ:O 12,40
9 Halil İbrahim Afyoncu Okyanus koleji 12,30
10 Çağan Ege Laleli Özel İzmir Karşıyaka Bilim Doğa İLKOKULU11,20
11 Onur Gazioğlu Özel Elit İlkokulu 11,10
12 Kerem Gazioğlu Özel Elit İlkokulu 5,50
MİNİK A-KIZ
1 Gül Ada Bal Naldöken Muharrem Candaş ilkokulu 14,20
2 Berrak Paryaz Doktor Cavit İ:O: 14,00
SELEN CAN MERKEZ İLKOKULU 14,00
4 Elif Nehir Ali Suavi iöo- 13,90
5 Sena Hıdırbozan izmir ticaret odası ilkokulu 13,70
Ecesu Çelimli Mev Özel Güzelbahçe ilkokulu 13,70
7 Derin Demir Riza Özmenoğlü 13,40
Yasemin Neva Yaman Şehit Muzafer 13,40
9 Belinay Kundaksız Dokuzeylül ilkokulu 13,10
10 Azize AYDEMİR Kars-Halil Atila İlkokulu 13,00
Yağmur Nar Agahefendi İlkokulu 13,00
13 Esila Biçer Ömer Özkan İlkokulu 13,00
14 Aybüke İrem Eğilmez inci şener ilkokulu 12,90
15 İrem Candemir Şehit Çevik Ersin ilkokulu 12,40
15 NURAN GÜNEŞ YILDIRIM Vali Rahmi Bey ilköğretim okulu 12,00