GENÇLER ARASI KÜLTÜR VE SANAT YARIŞMALARI BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın düzenlemiş olduğu Kimbilir?Bölgeler arası bilgi yarışması İl Müdürümüz Nüammer USLU’NUN açılış konuşmalarıyla Ege Üniversitesi MÖTBE Kültür Merkezinde başladı.

16 NİSAN 2018 / MUSTAFA KEMAL CEYLAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Gençlik ve spor bakanlığımızın düzenlemiş olduğu Kimbilir? Bölgeler arası bilgi yarışması İl Müdürümüz Nüammer USLU’NUN açılış konuşmalarıyla Ege üniversitesi MÖTBE Kültür Merkezinde başladı.

İl Müdürümüz konuşmasında “Spor Bakanlığımızın gençlere yönelik etkinliklerinin daha da artarak devam edeceğini ve katılımın yükseldikçe gençlerimizin bizi nasıl gururlandırdığını ve ne kadar zeki arkadaş canlısı ve başarılı olduklarını daha yakından görme şansı yakalıyoruz hepsine başarılar diliyor ve gözlerinden öpüyorum” dedi

İlk gün programında yer alan bilgi yarışmasında ege bölge yarı finalistleri kıyasıya mücadele verirken Manisa ve İzmir’in finalist olarak yarıştığı son bölümde Manisa ili yarışmayı finalist olarak tamamladı ve Türkiye finallerine gitmeye hak kazanan il oldu.

Kültür sanat etkinliklerinin devam edeceği hafta boyunca Tüm gençlerimizi 2018 Yılı Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları Ege Bölge Grup Finallerine bekliyoruz.

17 Nisan Gençler Arası Türk Müziği,

18 Nisan Şiir Okuma,

19 Nisan Tiyatro Yarışmaları

 YER: Ege Üniversitesi Mötbe Salonu Saat:10:00