NAMAĞLUP KIZLARIMIZ KUPA SEVİNÇLERİNİ MÜDÜRÜMÜZLE PAYLAŞTI

Bilecik’te düzenlenen Türkiye final müsabakalarında geçtiğimiz yıl olduğu gibi namağlup şampiyon olarak büyük başarıya imza atan Anadolu Yıldızları Basketbol İl Karması takımımız, kupalarını İl Müdürümüz Nüammer USLU’ya getirdi.

29 HAZİRAN 2018 / MUSTAFA KEMAL CEYLAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Bilecik’te düzenlenen Türkiye final müsabakalarında geçtiğimiz yıl olduğu gibi namağlup şampiyon olarak büyük başarıya imza atan Anadolu Yıldızları Basketbol İl Karması takımımız, kupalarını İl Müdürümüz Nüammer USLU’ya getirdi. Kızlarımız ve antrenörlerini elde ettikleri başarıları nedeniyle tebrik eden USLU, amatör branşlara desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

Üst üste ikinci kez Türkiye şampiyonu olan Anadolu Yıldızları Basketbol İl Karması takımımızın; Urla Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü, Bergama Belediyesi Spor Kulübü, Batı Makine Sanayi Spor Kulübü, Becker Spor Kulübü ile Ege Gelişim ve Sanat Spor Kulüplerinden seçilen sporculardan oluştuğu bildirildi. Turnuvanın en iyi oyuncusu takımımız oyuncusu Cemre Bütün seçildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Nüammer USLU, sporcularımıza hediye paketi takdim etti.  Sporcularımız ve antrenörleriyle hatıra fotoğrafı çektiren USLU, amatör branşlara desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.