BASKETBOL
Pınar Karşıyaka – Stelinet Zielona Euro Cup Basketbol
05 Kasım 2014 Çarşamba Yer: Karşıyaka Spor Salonu Saat: 20:00
Socarspor – Mondi Melikşah Üni. Türkiye Basketbol 2. Ligi
01 Ekim 2014 Cumartesi Yer: Halkapınar Spor Salonu Saat: 17:00
Orkide Gediz Üniversitesi – Sakarya BŞB Türkiye Basketbol 2. Ligi
31 Ekim 2014 Cuma Yer: Gediz Üniversitesi Spor Salonu Saat: 15:30
İzmir BŞB – Zirve Üniversitesi Türkiye Basketbol 3. Ligi
01 Kasım 2014 Cumartesi Yer: Celal Atik Spor Salonu Saat: 18:00
İzmir BŞB – Alanya Belediye Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi
01 Kasım 2014 Cumartesi Yer: Celal Atik Spor Salonu Saat: 14:00
Urla Belediye – Doğa Kültür GSK Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Urla İlçe Spor Salonu Saat: 14:00
VOLEYBOL
Arkas – Beşiktaş Erkekler Voleybol 1. Ligi
01 Kasım 2014 Cumartesi Yer: Atatürk Spor Salonu Saat: 16:00
CVC Gabrovo – Arkas CEV Kupası Erkekler Voleybol İlk Müsabakası
04 Kasım 2014 Salı Yer: Atatürk Spor Salonu Saat: 19:00
Arkas – CVC Gabrovo CEV Kupası Erkekler Voleybol İkinci Müsabakası
05 Kasım 2014 Çarşamba Yer: Atatürk Spor Salonu Saat: 19:00
TFL Altekma – Bal Chokoliva Erkekler Voleybol 2. Ligi
01 Kasım 2014 Cumartesi Yer: Atatürk Spor Salonu Saat: 18:00
KSK Asrın GR – Anadolu Üniversitesi Bayanlar Voleybol 2. Ligi
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Karşıyaka Spor Salonu Saat: 16:00
Arkas – Antalya BŞB Bayanlar Voleybol 2. Ligi
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Atatürk Spor Salonu Saat: 15:00
Rota Koleji – Balıkesir BŞB Bayanlar Voleybol 2. Ligi
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Gaziemir Spor Salonu Saat: 14:00
İzmir BŞB – Tekstilspor Bayanlar Voleybol 3. Ligi
01 Kasım 2014 Cumartesi Yer: Atatürk Spor Salonu Saat: 14:00
Gelişim Koleji – Gazi GS Bayanlar Voleybol 3. Ligi
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Atatürk Spor Salonu Saat: 18:00
HENTBOL
Amatör Spor Kulüpleri Haftası Etkinlik Müsabakaları Kızlar – Erkekler
31 Ekim 2014 Cuma Yer: Buca Serdar Yereli Spor Salonu Saat: 11:00 – 15:00
Amatör Spor Kulüpleri Haftası Etkinlik Müsabakaları Kızlar – Erkekler
03 Kasım 2014 Pazartesi Yer: Buca Serdar Yereli Spor Salonu Saat: 11:00 – 15:00
Amatör Spor Kulüpleri Haftası Etkinlik Müsabakaları Kızlar – Erkekler
05 Kasım 2014 Çarşamba Yer: Buca Serdar Yereli Spor Salonu Saat: 11:00 – 15:00
Amatör Spor Kulüpleri Haftası Etkinlik Müsabakaları Kızlar – Erkekler
07 Kasım 2014 Cuma Yer: Buca Serdar Yereli Spor Salonu Saat: 11:00 – 15:00
GÜREŞ
2.Lig Serbest Güreş Müsabakaları Erkekler
01 Kasım 2014 Cumartesi Yer: Gaziemir Spor Salonu Saat: 10:00
SATRANÇ
7 – 12 Yaş İzmir İl Birinciliği Satranç Turnuvası Kızlar – Erkekler
01 – 02 Kasım 2014 Cumartesi – Pazar Yer: Halkapınar Spor Salonu Satranç Salonu Saat: 10:00
BOKS
Cumhuriyet Kupası Boks Müsabakaları Erkekler
01 – 02 Kasım 2014 Cumartesi – Pazar Yer: Atatürk Spor Kompleksi Boks Salonu Saat: 10:00
FUTBOL
Konak Belediye – İlkadım BLD. Yabancılar Pazarı Kadınlar 1.Ligi
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Konak Gürsel Arsel Sahası Saat: 11:00
Karşıyaka BESEM Spor – Eskişehirspor Kadınlar 1.Ligi
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Karşıyaka Hasan Türker Sahası Saat: 11:00
Elit Spor – 7 Eylül Gençlik Spor Kadınlar 3.Ligi
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Balçova Sahası Saat: 15:30
AMPUTE FUTBOL
Buca Belediye Spor – Ayyıldız Ampute 1.Lig 1.Grup
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Buca Kuruçeşme Sahası Saat: 11:00
İzmir Belediye Spor Ampute – Bursa Gücü Ampute 1.Lig 2.Grup
02 Kasım 2014 Pazar Yer: Buca Kuruçeşme Sahası Saat: 13:00