BASKETBOL
Gelişim Koleji – Pertevniyal Türkiye Basketbol 2. Ligi
27 Mart 2015 Cuma Yer: Gelişim Spor Salonu Saat: 14:00
Orkide Gediz Üniversitesi – Finalspor Türkiye Basketbol 2. Ligi
27 Mart 2015 Cuma Yer: Gediz Üniversitesi Spor Salonu Saat: 15:30
Socarspor – İstanbul DSİ Türkiye Basketbol 2. Ligi
28 Mart 2015 Cumartesi Yer: Bornova Belediye Işıkkent Spor Salonu Saat: 15:00
Bostanlıspor – Muğla Ormanspor Türkiye Basketbol 3. Ligi
28 Mart 2015 Cumartesi Yer: Halkapınar Spor Salonu Saat: 14:00
İzmir BŞB – Bursaspor Türkiye Basketbol 3. Ligi
31 Mart 2015 Salı Yer: Celal Atik Spor Salonu Saat: 14:00
Urla Belediyesi – KRM Bakospor Türkiye Basketbol Kadınlar 2. Ligi
29 Mart 2015 Pazar Yer: Urla 12 Eylül Spor Salonu Saat: 13:00
Urla Eda Spor – Dinçspor Türkiye Basketbol Kadınlar 2. Ligi
29 Mart 2015 Pazar Yer: Urla 12 Eylül Spor Salonu Saat: 16:00
Yaşar Üniversitesi – Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Ünilig Erkekler
31 Mart 2015 Salı Yer: Yaşar Üniversitesi Spor Salonu Saat: 15:00
TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL
İzmir Rehabilitasyon – Çanakkale Boğazgücü
28 Mart 2015 Cumartesi Yer: Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu Saat: 13:00
İzmir BŞB SK – Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Süper Ligi
28 Mart 2015 Cumartesi Yer: Celal Atik Spor Salonu Saat: 14:00
HENTBOL
İzmir Bşb. Bld. – Konya Selçuklu Belediye Erkekler Hentbol Süper Ligi
29 Mart 2015 Pazar Yer: Celal Atik Spor Salonu Saat: 16:00
Kemalpaşa Belediye – Ayyıldız Bayanlar Hentbol 1. Ligi
29 Mart 2015 Pazar Yer: Buca Serdar Yereli Spor Salonu Saat: 12:00
CİMNASTİK
Cimnastik İl Birinciliği Müsabakaları Kızlar – Erkekler
28 Mart 2015 Cumartesi Yer: Halkapınar Spor Salonu Cimnastik Salonu Saat: 10:00
GÜREŞ
15 Yaş İl Birinciliği Müsabakaları Erkekler
28 – 29 Mart 2015 Cumartesi – Pazar Yer: Buca Afetevleri Spor Salonu Saat: 10:00
ATLETİZM
İl Birinciliği Müsabakaları Genç Kızlar – Erkekler
31 Mart – 01 Nisan 2015 Salı – Çarşamba Yer: Atatürk Spor Kompleksi Seha Aksoy Atletizm Pisti Saat: 12:00
YÜZME
8 - 9 Yaş Tecrübesizler Test Yarışları Kızlar – Erkekler
28 – 29 Mart 2015 Cumartesi – Pazar Yer: Atatürk Yüzme Havuzu Saat: 17:00
AMPUTE FUTBOL
Buca Belediye Spor – MP Samsun Engelligücü
29 Mart 2015 Pazar Yer: Buca Kuruçeşme Sahası Saat: 11:00
İzmir Belediye Spor – Atılım Ortepedi Eng. S.K.
29 Mart 2015 Pazar Yer: Buca Kuruçeşme Sahası Saat: 13:00
OTOMOBİL
İzmir Kış Kupası 1. Ayak Yarışı
29 Mart 2015 Pazar Yer: Pınarbaşı İzmir Park Saat: 11:00