TÜRKİYE ATICILIK FEDERASYONU HAVALI SİLAHLAR KUPASI MERSİNDE DÜZENLENDİ

  Türkiye Atıcılık Federasyonu tarafından 12-17 Ocak 2021 tarihleri arasında Mersin Erdemli Poligonunda Havalı Silahlar Erdoğan Karaöz Kupası düzenlendi.

  Haberi Oku

  Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Prof.Dr. Süleyman ŞAHİN’den İl Müdürü ESKİCİ’ye Ziyaret

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman ŞAHİN, İl Müdürümüz Murat ESKİCİ'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  Okçuluk Federasyonundan İl Müdürü Eskici’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

  Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah TOPALOĞLU ve Okçuluk Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Cumhur YAVAŞ, İl Müdürü Murat ESKİCİ' ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZİN İSTİKBALİNİ ÇAKALLARIN ÇALMASINA HİÇBİR ZAMAN MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

  Trabzon’da Eren Bülbül Gençlik Merkezi'nin açılışını yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Fırat'ın, Dicle'nin kuzularını çakallara kaptırmayacağız, Karadeniz'in kuzularını çakallara kaptırmayacağız, gençlerimizin istikbalini o çakalların çalmasına hiçbir zaman müsaade etmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

  Haberi Oku

  ONLINE EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi online eğitimlerimiz İzmir İl Merkezi ve İlçelerimizde deneyimli antrenörlerimiz eşliğinde devam ediyor.

  Haberi Oku

  POMEM HAZIRLIK KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR

  Gençlerimizin istekleri bizim için önemlidir, onların gelecekleri için mücadele ettiği bu alanda biz de desteğimizi sürdürüyoruz.

  Haberi Oku

  Antrenör Zümre Başkanları İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

  İl Müdürlüğümüz antrenör zümre başkanları ile "Antrenörlerin Çalışma Usul ve Esasları Yönergesi" üzerindeki değişiklikler hakkında değerlendirme toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  BURS VE KREDİ BAŞVURULARINDA TAAHHÜTNAME ONAYI İÇİN EK SÜRE TANINDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilk defa burs-kredi almak için başvuruda bulunan öğrencilere taahhütname onaylamak için ek süre verildiğini açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, SİİRTLİ ÇOCUKLARIN HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ

  Kendi imkanlarıyla araç lastiklerinden voleybol sahası yapan Siirtli çocuklar, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun talimatıyla yeni sahalarına kavuşmakla kalmadı, kendilerini ziyaret eden Bakan Kasapoğlu ile o sahada voleybol maçı yaptı.

  Haberi Oku

  İzmirli Sporculardan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın KASAPOĞLU’na Teşekkür Var

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi Online Eğitim çalışmalarına, İl Müdürümüz Murat ESKİCİ katılarak yetenekli sporcularımızı tebrik etti.

  Haberi Oku

  SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANILDI

  Pandemi nedeniyle bu yıl sınırlı sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen 106. Yılında Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı’na, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez katıldı.

  Haberi Oku

  OCAK AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerinin Ocak ayı burs ve kredi ödemelerinin 6 Ocak Çarşamba günü itibarıyla başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA MASA TENİSİ TURNUVASI GÜZELBAHÇE'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Güzelbahçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Güzelbahçe İlçe Müftülüğü’nün Sarıkamış Şehitlerini (106.nci yılını) Anma Etkinlikleri kapsamında Masa Tenisi Turnuvası Düzenlendi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YENİ YIL MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2021 yılı için, yeni yıl mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  26-27 Aralık 2020 Online Satranç Turnuvası Düzenlendi

  İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İzmir Satranç İl Temsilciliği tarafından 26-27 Aralık 2020 tarihlerinde "Aralık Ayı Online Satranç Turnuvası " düzenlenmiştir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER