GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NA BAĞLI TESİSLERDE NORMALLEŞME NASIL OLACAK?

  Türkiye’nin Covid-19 ile mücadelesinde elde ettiği başarı sonucu normalleşme süreci 1 Haziran’da başladı. Yeni normalleşme süreciyle beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı da, Gençlik Merkezleri ve Gençlik Kampları ile Bakanlığa bağlı spor tesislerinde uygulanacak önlemleri belirledi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ USLU'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer USLU Ramazan Bayramı kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZIN 101.YILI KUTLU OLSUN

  İl Müdürümüz Nüammer USLU'nun 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama mesajı

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 19 MAYIS COŞKUSUNU EVLERE GETİRİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için kapsamlı bir kutlama programı hazırladı. Bayram coşkusu bu yıl, yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle evlerde yaşanacak.

  Haberi Oku

  Haydi İZMİR !!! "Aileler ev ortamında spor yapıyor” video yarışmasına....

  Haydi İzmir, Haydi Gençler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusuna, evlerimizden katılmaya hazır mıyız? Ailenle birlikte ev ortamında yaptığın en iyi spor videonu paylaşımın altında #SporcuyuzBiz etiketiyle paylaş hediye kazanma şansını yakala !

  Haberi Oku

  İZMİR'DE 19 MAYIS COŞKUSU DİJİTAL ORTAMDA YAŞANACAK...

  İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bu yılki 15-19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinliklerini Kovid-19 salgını nedeniyle interaktif olarak dijital ortamda kutlayacak.

  Haberi Oku

  ONLİNE EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYOR

  EVDE KAL; BİZİMLE KAL;SPORLA KAL!!! Uzaktan Eğitim Programımız (11-15 Mayıs 2020) Tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM

  BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ‘ONLINE GENÇ IDEATHON’ YARIŞMASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri nedeniyle evde kalınan günlerde Evde Yaşam Üzerine Yenilikçi Fikirler Maratonu ‘Online Genç Ideathon’ başlattı. 3 farklı kategoride gerçekleştirilecek yarışmanın son başvuru tarihi 10 Mayıs.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ SAYIN NÜAMMER USLU'NUN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  İl Müdürümüz Nüammer USLU, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışın 100’üncu yıl dönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI, KORONAVİRÜS SONRASINA HAZIRLANIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hem gençlik hem de spor alanında yatırım ve projelerinin, koronavirüs tehdidinin ortadan kalkmasıyla birlikte hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Bakan Kasapoğlu, yıl sonuna kadar 130 gençlik ve spor tesisini, 2022 yılı sonunda da 109 bin 910 yatak kapasiteli 94 yurdu hizmete açmaya planladıklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU 81 İLİN GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

  81 ilin Gençlik ve Spor İl Müdürleri ile video konferans yöntemiyle bir toplantı yapan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele sürecinde Türkiye’nin üstün bir performans gösterdiğini vurguladı.

  Haberi Oku

  LEAGUE OF LEGENDS (LOL TURNUVASI) SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce evde kalan gençlerimize #evdekalizmir hashtag ile düzenlenen e-spor şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  Cihannüma Kız Yurdunda Karantina Süresi Dolan Misafirlerimiz Evlerine Uğurlandı…

  Etiyopya'dan İzmir’e gelerek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Cihannüma Kız Yurdumuzda karantinaya alınan 100 kişilik misafirimiz, gözetim sürelerinin dolmasının ardından tahliye edildiler.

  Haberi Oku

  NİSAN AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı kredi ve burslarının öğrencilere kesintisiz olarak ödenmeye devam edeceğini açıklamasının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, burs ve kredi ödemelerinin tarihlerini açıkladı.

  Haberi Oku

  LEAGUE OF LEGENDS KUPASI (lol turnuvası) BAŞLIYOR...

  Başvuru Tarihleri :30 Mart - 10 Nisan 2020 Yarışma Başlangıç Tarihi: 11 Nisan 2020 #EvdeKalİzmir

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER