11-13 Aralık 2023 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen Türkiye Özel Sporcular Spor federasyonu Yüzme Şampiyonası'nda yarışan İzmir Ferdi lisanslı sporcumuz Baran Bakaç
50 mt Kurbağalama Türkiye 1.
50 mt Kelebek Türkiye 1.
200 mt Kurbağalama Türkiye 2.
200 mt Serbest Türkiye3.
Sporcumuz 100 mt Kurbağalama ve yüzdüğü bütün yarışlarda Katılım Barajlarını geçerek başarı sağladı sporcumuzu ve antrenörümüzü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.