İl Müdürü Murat Eskici, Savunma sporlar alanında Kulüp başkanlığı ve Antrenörlüğünü Milli Antrenör  - Milli Hakem Ahmet Bereket'in yaptığı  İzmir’in en köklü spor kulüplerinden Çağrı Spor Kulübünü Ziyaret etti.

 
Ziyarette sporcularla  tek tek sohbet eden İl Müdürü Murat Eskici  “Çağrı Spor Kulübü ve başarılarını yakından takip ettiklerini, yarınların teminatı olarak gördükleri gençliğin sporla daha zinde, daha ahlaklı, Vatanına, Milletine, Milli ve manevi değerlerine bağlı gençler olarak yetişeceklerine inandıklarını, Devlet olarak başarılı kulüplerin, sporcuların, antrenörlerin her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek başarılarından dolayı Milli Antrenör- Milli Hakem Ahmet Bereket’i tebrik etti.

 
Gerçekleşen ziyarette, İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’  hafta içinde Kuşak terfi sınavlarını tamamlayıp bir üst kuşağa terfi eden sporculara Diplomalarını verdi. Ardından Sporculara Baklava ikram etti. Çağrı spor kulübü minik sporcuları da günün anısına İl Müdürü Eskici’ye   kulübü temsilen Atatürk Büstü hediye etti