İzmir Gençlik ve spor İl Müdürlüğü & İzmir Satranç İl Temsilciliği ve Ege Perla AVM tarafından 2-4 Şubat 2024 tarihlerinde Ege Perla AVM’de yapılan " Türkiye Kupası İzmir Satranç İl Birinciliği ” nde ödüller sahiplerini buldu.
Turnuvaya 184 sporcu katıldı. İzmir şampiyonu Kadir Mert ŞEKER, İkinci Ekin ULUS, üçüncü ise Ata KOLAT oldu.
Derece alan sporculara ödüllerini TSF Eğitim Kurulu Başkanı Olgun KULAÇ , IA Selçuk BÜYÜKVURAL , İl Temsilcisi Hasan KARAKÖSE ve Ege Perla Yönetiminden Melisa DUDUtakdim etti.
İzmir Gençlik ve spor İl Müdürlüğü olarak Turnuvaya katılan ve ödül kazanan tüm sporcularımızı tebrik eder, Turnuvada görev yapan hakemlerimize teşekkür ederiz.