2019-2020 sezonu Eskrim Federasyonu faaliyet programında yer alan Okul Sporları Eskrim (Küçükler-Yıldızlar-Gençler)Türkiye Şampiyonası İzmir Eleme Müsabakaları Kılıç-Epe –Flöre kategorilerinde Atatürk Stadı Eskrim Salonunda 4-6 Şubat 2020 tarihlerinde 143 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.
Müsabakalar sonunda dereceye giren Sporcularımız;
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM EPE GENÇLER A ERKEK
MURAT MERİÇ ÖZEL ÇAKABEY LİSESİ(A) EPE 1
BORA ÖZALTIN ÖZEL MENDERES BİLNET FEN LİSESİ EPE 2
ÖZGÜR EGE ŞENYURDUSEV ÖZEL KARŞIYAKA ÖRNEKKÖY UĞUR ANADOLU LİSESİ EPE 3
BERK DEMİRCİ ÖZEL BORNOVA OKYANUS ANADOLU LİSESİ EPE 4
RALF SİMSOLO ÖZEL İZMİR AMERİKAN KOLEJİ EPE 5
YAMAN BAKIRSOY ÖZEL IŞIKKENT ANADOLU LİSESİ EPE 6
YİĞİT EMRE TANRIVERDİ ÖZEL ROTA FEN LİSESİ EPE 7
BERKER BARIŞ ÖZEL ÖBEK BAYRAKLI BOĞAZİÇİ ANADOLU LİSESİ EPE 8
AYDIN BERKE BOZKURT ÖZEL ÇAKABEY LİSESİ EPE 9
ALPHAN BERKE UMUT AKPULAT MEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE ANADOLU LİSESİ EPE 10
CEMAL KAAN AKIN ÖZEL KARABAĞLAR DELTA ANADOLU LİSESİ EPE 11
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM EPE GENÇLER A KIZ
MİRAY CANBAY ÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ EPE 1
ZEYNEP GÜRSU ÖZEL İZMİR AMERİKAN KOLEJİ EPE 2
SUDE NUR VAROL ÖZEL BORNOVA FİNAL ANADOLU LİSESİ(A) EPE 3
ELA YASEMİN BERKER İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ(A) EPE 4
ELA ERSEZGİN ÖZEL İZMİR AMERİKAN KOLEJİ(A EPE 5
CEYLİN DEMİROĞLU Çimentaş Anadolu Lisesi(A) EPE 6
İDİLSU AĞAOĞLU ÖZEL KENT KOLEJİ ANADOLU LİSESİ(A) EPE 7
SELİN KÜÇÜK ÖZEL GAZİEMİR UĞUR ANADOLU LİSESİ(A) EPE 8
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM EPE KÜÇÜKLER ERKEK
GÖKSU MERT ORAN ÖZEL BORNOVA UĞUR ORTAOKULU EPE 1
KUZEY BAKIRSOY ÖZEL IŞIKKENT ORTAOKULU(A) EPE 2
TOPRAK ÇAĞIN GİRAY ÖZEL KARŞIYAKA BİLİM DOĞA ORTAOKULU(A) EPE 3
KAAN EFE İBİŞ ÖZEL İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ELLİNCİ YIL ORTAOKULU(A) EPE 4
BURAK BORA ALTAÇ ÖZEL İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ELLİNCİ YIL ORTAOKULU(A)EPE 5
ONUR SARAÇOĞLU Güzelyalı Ortaokulu(A) EPE 6
MEHMET BUĞRA AKKUŞ Cahide Ahmet Dalyanoğlu Ortaokulu(A) EPE 7
RÜZGAR TAHTALIOĞLU Didem Işıklı Ortaokulu(A) EPE 8
BİLGE KAĞAN SESSİZ ÖZEL İZMİR BİLFEN ORTAOKULU(A) EPE 9
EGE GÖKSU ÖZEL MAVİŞEHİR OKYANUS ORTAOKULU(A) EPE 10
DOĞA BAYRAKTAR ÖZEL MAVİŞEHİR OKYANUS ORTAOKULU(A) EPE 11
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM EPE KÜÇÜKLER KIZLAR
YASEMİN TOKTAŞ ÖZEL PİRİ REİS ORTAOKULU(A) EPE 1
BEHİCE ÜLKÜ BİÇER DEÜ Devlet Konservatuarı Müzik ve Bale Ortaokulu(A) EPE 2
ZEYNEP ÖZŞENER KARŞIYAKA ÖZEL TAKEV ORTAOKULU(A) EPE 3
DORA ÇİKA ÖZEL KARŞIYAKA BİLİM DOĞA ORTAOKULU(A) EPE 4
CEREN NİL UYAR ÖZEL ÇAKABEY ORTAOKULU(A) EPE 5
SELİN KESKİN ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU(A) EPE 6
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM EPE YILDIZLAR ERKEK
MERT AHMET KOÇ ÖZEL ÇAKABEY ORTAOKULU(A) EPE 1
ARDA BAŞ ÖZEL ÇAKABEY ORTAOKULU(A) EPE 2
TUNA AYKUT ÖZEL ÇAKABEY ORTAOKULU(A) EPE 3
CAN BİÇEN ÖZEL PİRİ REİS ORTAOKULU(A) EPE 4
CEM AKDURAK ÖZEL IŞIKKENT ORTAOKULU(A) EPE 5
KAAN ŞENOL TAHTASIZ ÖZEL İZMİR İSTEK ORTAOKULU(A) EPE 6
CAN OSKAY ÖZEL IŞIKKENT ORTAOKULU(A) EPE 7
KAAN ÜSTÜNSOY ÖZEL EKİN ORTAOKULU(A) EPE 8
KAAN FESLİ TAKEV ÖZEL ORTAOKULU(A) EPE 9
SARP BAKIRSOY ÖZEL IŞIKKENT ORTAOKULU(A) EPE 10
TAYGA PALA ÖZEL BİLNET OKULLARI KARŞIYAKA ORTAOKULU(A) EPE 11
EMİRHAN NERSEV Tekel Ortaokulu (A) EPE 12
ONUR BATU BAYRAKÇI ÖZEL KENT KOLEJİ ORTAOKULU(A) EPE 13
MERT DÜZGÜNER ÖZEL İZMİR İSTEK ORTAOKULU(A) EPE 14
TUNA KOÇYİĞİT ÖZEL IŞIKKENT ORTAOKULU(A) EPE 15
ATA DENİZ AKPINAR ÖZEL İZMİR İSTEK ORTAOKULU(A) EPE 16
SHAHAB KAHALZADEH ÖZEL MAVİŞEHİR OKYANUS ORTAOKULU(A) EPE 17
ÖZCAN DERE ÖZEL BORNOVA OKYANUS ORTAOKULU(A) EPE 18
AHMET BARAN GÜLMEZ ÖZEL BORNOVA OKYANUS ORTAOKULU(A) EPE 19
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM EPE YILDIZLAR KIZ
NİLAHSEN ERTEN ÖZEL İZMİR TEK ADA ORTAOKULU(A) EPE 1
PARLA NİL DANIŞOĞLU ÖZEL KARŞIYAKA BİLİM DOĞA ORTAOKULU(A) EPE 2
ÖZGÜ NEHİR HAMAT ÖZEL TÜRK ORTAOKULU(A) EPE 3
DURU ÇETİN Güzelyalı Ortaokulu(A) EPE 4
ILGIN KORNAZ Didem Işıklı Ortaokulu(A)EPE 5
ASLI NAZ YAZICI ÖZEL BİLNET OKULLARI KARŞIYAKA ORTAOKULU(A) EPE 6
ECE AYVACI Misak-ı Milli Ortaokulu(A) EPE 7
CEREN CEBE Ferit-Bahriye Ergil Ortaokulu (A) EPE 8
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM FLORE GENÇLER A ERKEK
DENİZ EMRE ŞAHİN ÖZEL KOLEJ KARATARAKLI ANADOLU LİSESİ(A) FLORE 1
ARAS ATASOY Bornova Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi(A) FLORE 2
TOLGA ERMAN İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ(A) FLORE 3
BATU GÜNAY Bornova Anadolu Lisesi(A) FLORE 4
ADİL DALAN ÖZEL KOLEJ KARATARAKLI ANADOLU LİSESİ(A) FLORE 5
BARIŞ EFE ÜNVER Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi(A) FLORE 6
DEMİR URAS ERDUR ÖZEL BORNOVA SEVİNÇ ANADOLU LİSESİ(A) FLORE 7
KEREM ÖCAL ÖZEL KOLEJ KARATARAKLI ANADOLU LİSESİ(A) FLORE 8
EMRE KERMEN ÖZEL İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ELLİNCİ YIL FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ(A) FLORE 9
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM FLORE KIZLAR A ERKEK
DENİZ SONA TOPKORU ÖZEL KOLEJ KARATARAKLI ANADOLU LİSESİ(A) FLORE 1
GÖZDE KARABIYIK ÖZEL İZ ANADOLU LİSESİ(A) FLORE 2
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM FLORE KÜÇÜKLER
DENİZ SAYIN ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU(A) FLORE 1
ONUR ŞENGÜL ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU(A) FLORE 2
YAĞIZ ERGÜN ÖZEL GÜZELBAHÇE MEKTEBİM ORTAOKULU(A) FLORE 3
YAMAN KURNAZ EGE ÜNİVERSİTESİ GÜÇLENDİRME VAKFI OKULLARI ÖZEL NARLIDERE ORTAOKULU FLORE 4
DENİZ ZOR ÖZEL DENGE ORTAOKULU(A) FLORE 5
ÇAĞAN BARTU KILIÇ EGE ÜNİVERSİTESİ GÜÇLENDİRME VAKFI OKULLARI ÖZEL BORNOVA ORTAOKULU(A) FLORE 6
POYRAZ TEKER ÖZEL KARATARAKLI ORTAOKULU(A) FLORE 7
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM FLORE KÜÇÜKLER KIZ
ELİF DALAN ÖZEL KARATARAKLI ORTAOKULU(A) FLORE 1
AYŞE CEYLAN BARBAROS Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu(A) FLORE 2
MERVE OLÇA EGE ÜNİVERSİTESİ GÜÇLENDİRME VAKFI OKULLARI ÖZEL NARLIDERE ORTAOKULU(A)
FLORE 3
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM FLORE YILDIZLAR ERKEK
ADA TAN ÖZEL TEVFİK FİKRET ORTAOKULU(A) FLORE 1
EGE BABACAN ÖZEL BORNOVA UĞUR ORTAOKULU(A) FLORE 2
EGE SAYGAÇ ÖZEL KENT KOLEJİ ORTAOKULU(A) FLORE 3
RIZA DEMİR ÇORAPÇIOĞLU Eren Şahin Eronat Ortaokulu (A) FLORE 4
ÇAĞAN ÇİP ÖZEL KENT KOLEJİ ORTAOKULU(A) FLORE 5
BARAY POLAT ÖZEL ÇİĞLİ BİLİM DOĞA ORTAOKULU(A) FLORE 6
EGE TIMAÇ ÖZEL PİRİ REİS ORTAOKULU(A) FLORE 7
NAZİF DEMİR KÜÇÜKAĞALAR ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU(A) FLORE 8
POYRAZ ELÇİN ÖZEL GÜZELBAHÇE MEKTEBİM ORTAOKULU(A) FLORE 9
AYDIN ÇAĞHAN UÇAL Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu(A) FLORE 10
EFE KANCAR Atakent Erdoğan Kibarer Ortaokulu (A) FLORE 11
İSMAİL DAĞHAN UÇAL Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu(A) FLORE 12
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM FLORE YILDIZLAR KIZ
SELİN NAZ TOPCU ÖZEL ÖBEK BAYRAKLI BOĞAZİÇİ ORTAOKULU(A) FLORE 1
UMAY ÖZGÜNER KARŞIYAKA ÖZEL TAKEV ORTAOKULU(A) FLORE 2
ZEYNEP BEDEK ÖZEL ERASLAN ORTAOKULU(A) FLORE 3
ELİF DENİZ YILMAZ ÖZEL KARŞIYAKA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU(A) FLORE 4
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM KILIÇ GENÇLER A ERKEK
CAN MENGÜÇ İzmir Anadolu Lisesi(A) KILIÇ 1
ÇAĞAN IŞIK GÜMÜŞ ÖZEL BORNOVA UĞUR ANADOLU LİSESİ(A) KILIÇ 2
ARDIÇ KARAN SAFÇI TED İZMİR ÖZEL ANADOLU LİSESİ(A) KILIÇ 3
CAN BARTU AVAR ÖZEL BİLGİNCE ANADOLU LİSESİ(A KILIÇ 4
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM KILIÇ GENÇLER A KIZ
DERİN ÖNDER ÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (A) KILIÇ 1
KARLA MELEK Bornova Anadolu Lisesi(A) KILIÇ 2
IŞIK NUR GEDİK ÖZEL BORNOVA UĞUR ANADOLU LİSESİ(A) KILIÇ 3
OMAYRA ADA GÜREN ÖZEL MAVİŞEHİR OKYANUS ANADOLU LİSESİ(A) KILIÇ 4
ALASYA AYDINLI ÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (A) KILIÇ 5
ECE İLKAY ÖZEL NARLIDERE UĞUR ANADOLU LİSESİ(A) KILIÇ 6
CEYLİN NAZ BABİR Sıdıka Rodop Anadolu Lisesi(A) KILIÇ 7
ECE ŞEN ÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (A) KILIÇ 8
ÖYKÜ SU ORHON ÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (A) KILIÇ 9
CEMRE GÜÇLÜ Balçova Anadolu Lisesi(A) KILIÇ 10
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM KILIÇ KÜÇÜKLER ERKEK
ALP DENİZ ÖCEK ÖZEL BAYRAKLI SİSTEM KOLEJİ ORTAOKULU(A) KILIÇ 1
ULUÇ EKE GÜVEN MEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE ORTAOKULU(A) KILIÇ 2
SARP BOSTANBAŞ ÖZEL GAZİEMİR UĞUR ORTAOKULU(A) KILIÇ 3
UĞUR DENİZ CANDAN ÖZEL TEVFİK FİKRET ORTAOKULU(A) KILIÇ 4
SARP EMİR AKBULUT Güzelyalı Ortaokulu(A) KILIÇ 5
EMRE ŞAHİNTÜRK ÖZEL MAVİŞEHİR OKYANUS ORTAOKULU(A) KILIÇ 6
ALP ATLAS ULUSOY ÖZEL GÜZELBAHÇE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU(A) KILIÇ 7
EGE TEZ ÖZEL MAVİŞEHİR OKYANUS ORTAOKULU(A) KILIÇ 8
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM KILIÇ KÜÇÜKLER KIZ
SELİN NAZ ÖCEK ÖZEL BAYRAKLI SİSTEM KOLEJİ ORTAOKULU(A) KILIÇ 1
MİNA YILDIZ KARŞIYAKA ÖZEL TAKEV ORTAOKULU(A) KILIÇ 2
ELİF DAMLA GÜLEBASTI KARŞIYAKA ÖZEL TAKEV ORTAOKULU(A) KILIÇ 3
AZRA ORHAN Güzelyalı Ortaokulu(A) KILIÇ 4
DURU AVŞALAK Atatürk Ortaokulu (A) KILIÇ 5
CANSU BAŞÇEŞME ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU(A) KILIÇ 6
BEYZA DEMİRCİ ÖZEL MAVİŞEHİR OKYANUS ORTAOKULU(A) KILIÇ 7
HAYAT GÜNDOĞAN Ali Kaya Ortaokulu(A) KILIÇ 8
ADA ÇİMEN ÖZEL YEDİGÜN ORTAOKULU(A) KILIÇ 9
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM KILIÇ YILDIZLAR ERKEK
ARDA AYGÜN ÖZEL MAVİŞEHİR OKYANUS ORTAOKULU(A)KILIÇ 1
AHMET EFE ŞENGÜN ÖZEL KARŞIYAKA ÖRNEKKÖY UĞUR ORTAOKULU(A) KILIÇ 2
FATİH ERDÖL ÖZEL İZMİR İSTEK ORTAOKULU(A) KILIÇ 3
CAN BURAK AVAR ÖZEL BİLGİNCE ORTAOKULU(A) KILIÇ 4
BURAK İLBERK TOPCUK Güzelyalı Ortaokulu(A) KILIÇ 5
2019-2020 YILI İZMİR İLİ ESKRİM KILIÇ YILDIZLAR KIZ
EKİN HAYKIR ÖZEL KARŞIYAKA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU(A) KILIÇ 1
MELAHA T IRMAK ŞENDUR ÖZEL GAZİEMİR UĞUR ORTAOKULU(A) KILIÇ 2
DİLA ERDOĞAN ÖZEL İZMİR İSTEK ORTAOKULU(A) KILIÇ 3
NEHİR DURMUŞ Nedret İlhan Keten Ortaokulu (A) KILIÇ 4
ELİF CEREN KIRAN Uzun Hasan Ortaokulu(A) KILIÇ 5
DERİN PALA ÖZEL GÜZELBAHÇE PİRİREİS ORTAOKULU(A) KILIÇ 6