Duyurular

TEMATİK SPOR LİSELERİ DUYURUSU.docx   ÖNEMLİ  !!!

YÜZME MİNİKLER MÜSABAKALARINA KATILACAK OKULLARIN DİKKATİNE

05 HAZİRAN 2017 TARİHİNDE SAAT 14:30 DA YAPILACAK OLAN MİNİK A KIZ/ ERKEK MÜSABAKALARI YOĞUN KATILIM NEDENİYLE 07 HAZİRAN 2017 TARİHİ SAAT 10:30 DA YAPILACAKTIR.

GÜREŞ KÜÇÜKLER MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU 2016-2017.doc

2016 -2017 YÜZME MİNİKLER TALİMATI.doc (GÜNCELLENMİŞTİR.)
YÜZME MİNİKLER KATILIM FORMU.xls (GÜNCELLENMİŞTİR.)
YÜZME MİNİKLER PROGRAMI.xlsx
YÜZME MİNİKLER TEKNİK TOPLANTISINA KATILIM ZORUNLUDUR.

YÜZME KÜÇÜKLER-YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE KATILACAK TAKIMLARIN DİKKATİNE!!!

Aşağıda ekli linkte bulunan kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.
https://okulsportal.gsb.gov.tr/Detail.aspx?Ctg=Instructions&ID=70&EoyId=9


Önemli Duyuru: Oryantiring Küçükler Grup Müsabakalarına katılacak olan ilimiz takımlarının, 08 Mayıs 2017 tarihine kadar müsabakalarının yapılacağı Grup merkezinin İl Müdürlüklerine esame listesini göndermeleri gerekmektedir.

Basketbol Minikler Fikstürü Yayınlanmıştır.

HENTBOL MİNİKLER MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

***SATRANÇ MİNİKLER GENEL-KIZ LİSTELERİ GÜNCELLENMİŞTİR
LÜTFEN LİSTELERİ KONTROL EDİNİZ!!!  01.06.2017 / 13.oo
2016-2017 SATRANÇ MİNİKLER OKUL LİSTE-01.06.2017.xlsx
Eksik bilgiler için lütfen arayınız. 464 82 08 / 156 



PLAJ VOLEYBOLU HAKKINDA  BİLGİLENDİRME DUYURUSU:

 

   2016-2017 eğitim öğretim yılı okul sporları voleybol faaliyet programına ilave olarak   Spor Genel Müdürlüğünce 26.04.2017 tarihinde
   plaj voleybolu gençler (Kız-Erkek) talimatı  
yayınlamıştır. Söz konusu talimat doğrultusunda yapılacak plaj voleybolu mahalli
  müsabakalarına ilişkin teknik toplantı ve kura çekimi 02 Mayıs 2017 tarihinde saat: 15:30'da  İlimiz Alsancak Atatürk Voleybol Salonunda
 yapılacak olup, teknik toplantıya katılım zorunludur.  
İlimiz Okul Sporları Tertip Komitesince plaj voleybolu hakkında yapılan değerlendirme
  sonucunda; sonuç bildirim tarihinin 08 Mayıs 2017 tarihi olması ve yoğun katılımın olacağı öngörüsü ile müsabakaların yetiştirilebilmesi
  için okulların en fazla 2 takımla katılımları  
kararlaştırılmış olup, takımlar 2 sporcudan oluşacak ve katılacak takım sporcularına okul sporları
bilgi yönetim sistemi üzerinden lisans çıkarılacaktır. Katılacak okullar tarafından takımların isim  listeleri; antetli ve okul müdürü imzalı yazı ile
teknik toplantıda ibraz etmeleri gerekmektedir.  
Maçlar; 21, 21, 15 sayıları üzerinden üç set oynatılacak olmakla beraber katılım sayısına göretek
set üzerinden de oynatılabilecektir. Ayrıca, Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi  
  Başkanlığının web
sayfasında (https://okulsportal.gsb.gov.tr/Talimat.aspx) yayınlanan plaj 
voleybol talimatında kriterleri belirtilen forma formatına uyulması
zorunludur.   Müsabakalar;  04 Mayıs 2017 tarihinde saat:10:00'da başlatılması öngörülmektedir.  
ÖNEMLE DUYURULUR !!!

VOLEYBOL MİNİKLER MÜSABAKALARI HK
TEKNİK TOP: 09 MAYIS 2017 / SAAT:15.00 / ATATÜRK SPOR SALONU
MÜSABAKALAR : 12-13-14 MAYIS 2017 / MENEMEN GÖLPARK 


BADMİNTON MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI.docx (TARİH GÜNCELLENMİŞTİR.)

 

***TAEKWONDO YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI !!!!
   İlimizi gruplarda temsil etmeye hak kazanan ekli listede yayınlanan sporcularımızın Valilik Olur'unun hazırlanması için Veli İzin Belgeleri ve Antrenör- Beden Eğitimi Öğretmenlerinin kafile ile gideceklerini seyahat taahhütnamesi (Belgelerde Okul Müdürü Onayı olacaktır.) ile bildirmeleri gerekmektedir. Uzak ilçelerden izmirokulsporlari@hotmail.com adresine taratılarak mail gönderilebilir. Sonrasında aslını kafile Başkanları ile Okulsporları servisimize ulaştırabilirsiniz.
     
NOT: Veli İzin Belgeleri ve Seyahay Taahhütnamelerini en geç 28.04.2017  Cuma günü mesai bitimine kadar gönderilmesi durumunda Valilik Oluru hazırlanacaktır. 

2016-2017 TAEKWONDO YILDIZLAR KÜTAHYA GRUBU.pdf

Basketbol Minikler Teknik Toplantısı :
Yer: Halkapınar Spor Salonu-Toplantı Salonu
Tarih: 27 Nisan 2017 , Saat: 15:30

Not: Toplantıya katılmayan okullar fikstüre dahil edilmeyecektir. Ancak, okullar müsabakalara katılacak olmakla beraber bir takım sebeplerle teknik toplantıya katılamayacaklarını yazılı olarak veya mail yoluyla (izmirokulsporlari@hotmail.com) teknik toplantı tarihine en geç 2 gün kala(25 Nisan 2017 tarihine kadar)  bildirmeleri halinde  fikstürlere dahil edilebilecektir. 20.04.2017

 

*** KANO GENÇLER-YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU!!
Müsabaka : 26 Nisan 2017 / 09.30 / Mavişehir Balıkçı Barınağı
Sporcular müsabakaya gelirken ;Kimlik, lisans ve esame listesi getirmek zorundadır.

****ATLETİZM GENÇLER A-B GRUP BİRİNCİLİĞİNE KATILACAK FERDİ SPORCULARI OLAN OKULLARIN DİKKATİNE!!!!!!
ATLETİZM GENÇLER A-B GRUP MÜSABAKALARI FERDİ SPORCULAR BURSA İLİNDE DÜZENLENECEK 17-21 NİSAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARA BARAJI GEÇEN SPORCULARIMIZ OKULLARINI TEMSİLEN FERDİ  KATILACAKLARDIR.
http://okulsportal.gsb.gov.tr/Detail.aspx?Ctg=Instructions&ID=77&EoyId=9
  Yukarıdaki linkte sporcuları olan okullarımız,veli izin belgeleri sporcuların, antrenör yada beden eğitimi öğretmenlerinin seyahat taahhütnamelerini göndermeleri durumunda valilik olur'ları hazırlanacaktır. Okullarımızın öğrenci -sporcularının evraklarını en geç 13 Nisan 2017 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. 
     
*2016-2017 OKUL SPORLARI YELKEN YARIŞ İLANI 24-25 NİSAN 2017.docx
*YARIŞ ÖN KAYIT FORMU.docx

YÜZME KÜÇÜKLER GRUP BİRİNCİLİĞİNE KATILACAK OKULLARIN DİKKATİNE
Aşağıda ekli olan başvuru formunun en geç 23 Nisan 2017 saat 17:00 a kadar bayoz59@hotmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.
*2016-2017 YÜZME KÜÇÜKLER GRUP BİRİNCİLİĞİ KAYIT FORMU.xlsx


***ATLETİZM MİNİKLER MÜSABAKALARI*** 
Okul Sporları Atletizm Minikler İl Birinciliği (Mahalli) Müsabakaları 04-05 Mayıs 2017 tarihlerinde 32. Torunlar Atletizm Şenliği ile birlikte yapılacaktır.


OKUL SPORLARI STEP AEROBİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI.docx

**2016-2017 SATRANÇ MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU.doc
--2016-2017 SATRANÇ OKUL SPORLARI YONERGESİ.docx (Başvuru formu yönerge ekindedir.

ATLETİZM YILDIZLAR MÜSABAKASI İÇİN ÖNEMLİ DUYURU: Müsabakalara katılacak olan okul takımları ve ferdi sporcuları m.kemalceylan@hotmail.com adresine yıldızlar kayıt formunu doldurarak 05 Nisan 2017 tarihi mesai bitimine ( 18:00 ) kadar göndereceklerdir.Ayrıca teknik toplantıda da teslim edeceklerdir.22.03.2017 Güncelleme..

DART YILDIZLAR MÜSABAKASI 27 MART TARİHİNDEN 04-05 NİSAN 2017 TARİHLERİNE ALINMIŞTIR.TEKNİK TOPLANTIYA KATILIM ZORUNLUDUR.

TRAMPOLİN CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
Teknik Toplantı: 27 Mart 2017 Saat 16:00 Bornova Cimnastik Salonu
Müsabaka         : 28 Mart 2017 Saat 10:00 Bornova Cimnastik Salonu
*Müsabakalara katılacak sporcular aşağıda ekli olan başvuru formunun doldurulup en geç 24 Mart 2017 günü mesai bitimine kadar izmirokulsporlari@hotmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca sporcunun okul sporları bilgi yönetim sisteminden alınmış esame listesi, sporcu lisansı,sporcunun nüfus cüzdanı fotokopisi ve EK-5 Taahhütnamesi mutlaka teknik toplantıya getirilmelidir.
*2016-2017 BAŞVURU FORMU.xlsx
*EK-5 TAAHHÜT BELGESİ ÇİFTLİ.docx



***Taekwondo Yıldızlar İl Birinciliği  Duyurusu!!!!
OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR REGLAMAN 2017....doc

******BİSİKLET İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA REGLAMANI.docx *****

***** SATRANÇ ÖNEMLİ DUYURU!!!
SATRANÇ GRUP BİRİNCİLİĞİ AÇIKLAMALARI 30 MART-02 NİSAN 2017 2.docx
--VELİ İZİN BELGESİ (18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN).docx (tüm öğrenciler için doldurulacak)
--SEYAHAT TAAHHÜT BELGESİ (18 YAŞINDAN BÜYÜKLER İÇİN).docx (Kafile başkanı ve çalıştırıcılar için
DÜZCE: Pelemir Otel 

*** JUDO KÜÇÜKLER MÜSABAKA REGLAMANI AŞAĞIDADIR!!!
Müsabaka Tarihi : 21 MART 2017 / Salı
Tartı  : 09.3o-10.oo
Müsabaka   : 11.oo
2016-2017 judo küçükler reglamanı.docx



...ATLETİZM KÜÇÜKLER-YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI DUYURUSU..
ATLETİZM KÜÇÜKLER KAYIT FORMU.xlsx
ATLETİZM KÜÇÜKLER MÜSABAKA PROGRAMI.xls
ATLETİZM KÜÇÜKLER STATÜ.docx

2017 PUANLI ATLETİZM YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ KIZ-ERKEK KAYIT FORMU.xls
ATLETİZM YILDIZLAR STATÜ.docx
ATLETİZM YILDIZLAR MÜSABAKA PROGRAMI.xls
NOT: ESAME LİSTESİ EK-5 TAAHHÜTNAMESİ, KAYIT FORMLARI TEKNİK TOPLANTIDA İBRAZ EDİLECEP OLUP; TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAK ZORUNLUDUR.

2016-2017 ARTİSTİK CİMNASTİK ERKEKLER İL BİR. SON..xlsx
2016-2017 ARTİSTİK CİMNASTİK KIZLAR İL BİR. SON..xlsx

**GENÇLER TAEKWONDO GRUP MÜSABAKALARI BARTIN GRUBU Duyurusu!!!!
2016-2017 TAEKWONDO GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI BARTIN GRUBU 23-36 MART 2017.pdf
TAEKWONDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA İLK DÖRD'E GİREN SPORCULARIMIZIN ANKARA'NIN BELİRLEDİĞİ KONTENJAN DAHİLİNDE SPORCU İSİM LİSTESİ YUKARIDADIR. OKULLARIMIZIN ÖĞRENCİLERİ İÇİN VELİ İZİN BELGELERİ ÖĞRETMENLER VEYA ANTRENÖRLER İÇİNSE SEYAHAT TAAHHÜTNAMESİNİ OKUL MÜDÜRLERİNE İMZALATILARAK OKUL SPORLARI BİRİMİMİZE GETİRİLDİĞİ TAKDİRDE İL DIŞI VALİLİK OLUR'LARI HAZIRLANACAKTIR.

*** MASA TENİSİ KÜÇÜKLER MÜSABAKALARI FİKSTÜRLERİ AŞAĞIDADIR.
TÜM OKULLARIMIZIN DİKKATİNE!!! (önemli)
-2016-2017 MASA TENİSİ KÜÇÜK ERKEKLR FİKSTÜRÜ 08.03.2017.xlsx
2016-2017 MASA TENİSİ KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ 08.03.2017.xlsx
Küçük Erkekler : 13-16 Mart 2017 / Saat:10.oo / Masa Tenisi Salonu
Küçük Kızlar     : 20-23 Mart 2017 / Saat:10.oo / Masa Tenisi Salonu

HENTBOL MİNİKLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
Son Başvuru Tarihi  : 24 Mart 2017
                                 (Başvurular, Okul Sporları Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.)
Teknik Toplantı       : 29 Mart 2017 Saat 15:00 Halkapınar Spor Salonu (Katılım Zorunludur.)


TENİS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABA2016-2017 TAEKWONDO GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI BARTIN GRUBU 23-36 MART 2017.pdfKALARI
KÜÇÜKLER (KIZ- ERKEK); 07-10 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA  ZÜBEYDE HANIM TENİS KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLUP,   SÖZ KONUSU  MÜSABAKALARA İLİŞKİN TEKNİK TOPLANTI  07 MART 2017 TARİHİNDE SAAT: 10:00’DA  AYNI YERDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
YILDIZLAR (KIZ- ERKEK); 21-24 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA ZÜBEYDEHANIM TENİS KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLUP,   SÖZ KONUSU  MÜSABAKALARA İLİŞKİN TEKNİK TOPLANTI  21 MART 2017 TARİHİNDE SAAT: 10:00’DA  AYNI YERDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

NOT: TEKNİK TOPLANTIYA , OKUL SPOR BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ ÜZERİNDEN ALINAN SPORCU LİSANSI, ESAME LİSTESİ , NÜFUS CÜZDANI ,OKUL MÜDÜRÜ ONAYLI EK-5 TAAHHÜTNAMESİNİ HAKEMLERE İBRAZ EDECEKLERDİR.

BADMİNTON KÜÇÜKLER GRUP MÜSABAKALARI HAKKINDA!!!!
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 14- 16 NİSAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA PLANLANAN BADMİNTON KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) GRUP MÜSABAKALARI GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE 12- 14 NİSAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.


AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI
Teknik Toplantı :  15 Mart 2017  Saat: 15:00     Bornova Cimnastik Salonu
Müsabaka          :  16 Mart 2017  Saat: 10:00     Bornova Cimnastik Salonu

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM :07 MART 2017 SAAT:09.30 YER: SEHA AKSOY SPOR TESİSİ
ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ :07 MART 2017 SAAT:10.30 YER ATATÜRK STADI MASA TENİSİ SALONU
ÖZEL SPORCULAR YÜZME :07 MART 2017 SAAT:14.00 YER ALSANCAK YÜZME HAVUZU

***MASA TENİSİ KÜÇÜKLER MÜSABAKA DUYURUSU!!!
Teknik Top :08 Mart 2017 /15.oo/ Halkapınar Spor Salonu
Küçük Erkek :13-16 Mart 2017 /10.oo/ Atatürk Stadı Masa Tenisi Sln
Küçük Kız :20-23 Mart 2017 / 10.oo/Atatürk Stadı Masa Tenisi Sln

YÜZME YILDIZ KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI
Teknik Toplantı: 06 Nisan 2017 Saat 11:00 Alsancak Yüzme Havuzu
Müsabaka         : 10-11-12 Nisan 2017  Sabah Seansı: 10.30 Akşam Seansı: 14.30
*Müsabakalara katılacak sporcular için aşağıda ekli olan katılım formunun doldurulup 06 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan teknik toplantıya getirilmesi zorunludur.Katılım formu bulunmayan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.
*2016-2017 YÜZME YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI.doc
*YILDIZLAR KATILIM FORMU 2016-2017.xlsx

YÜZME KÜÇÜK KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI
Teknik Toplantı: 09 Mart 2017 Saat 11:00 Alsancak Yüzme Havuzu
Müsabaka         : 15-16 Mart 2017  Sabah Seansı: 10.30 Akşam Seansı: 14.30

*Müsabakalara katılacak sporcular için aşağıda ekli olan katılım formunun doldurulup 09 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan teknik toplantıya getirilmesi zorunludur.Katılım formu bulunmayan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.
*2016-2017 YÜZME KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI.doc
*Yüzme Küçükler İl Birinciliği Katılım Formu.xlsx

Okçuluk Minikler-Küçükler-Yıldızlar ve Gençler (K-E)
Toplantısı:  21 Mart 2017 15:30 Halkapınar Spor Salonu Toplantı Salonu
 Müsabaka: 22-23-24 Mart 2017
Yer:  Atatürk Spor Kompleksi Okçuluk Salonu

Not: Okçuluk Müsabakalarına katılacak okulların ekte yer verilen katılım formunu
en geç 17 Mart 2017 tarihine kadar izmirokulsporlari@hotmail.com adresine mail 
atmaları gerekmektedir.Başvuru formunu göndermeyen okullar müsabakalara dahil edilmeyecektir
OKÇULUK BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.docx

***BOCCE KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI***
2016-2017 BOCCE BRANŞ TALİMATI.pdf
-2016-2017- BOCCE DUYURU.docx

10-12 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA ÖDEMİŞ İLÇESİNDE OYNANMASI GEREKEN FUTSAL YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI AYNI TARİHTE SELÇUK İLÇESİNE ALINMIŞTIR.

OKUL SPORLARI TERTİP KOMİTESİNİN 06 ŞUBAT 2017 TARİHİNDE ALINAN KARAR GEREĞİ
 ;
06 Şubat 2017 tarihinden itibaren yapılacak tüm teknik toplantılara en az 1(bir)  okul temsilcisinin katılım zorunluluğu getirilmiş olup, teknik toplantıda temsilcisi olmayan okullar fikstüre dahil edilmeyecektir. 

Modern Pentatlon Yaş ve Kategorileri aşağıdaki gibidir
MODERN PENTATLON (Yüzme-Koşu) GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER VE MİNİKLER
 (KIZ-ERKEK) MÜSABAKALARI 01 MART 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAKTIR.
TEKNİK TOPLANTI: 01 MART 2017 SAAT: 09.30 ALSANCAK YÜZME HAVUZU
YÜZME YARIŞMASI    : 01 MART 2017 SAAT: 10.00 ALSANCAK YÜZME HAVUZU
KOŞU  YARIŞI      : 01 MART 2017 SAAT: 14.00 SEHA AKSOY ATLETİZM PİSTİ

***ORYANTİRİNG YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ DUYRUSU!!!
    Oryantiring Yıldızlar-Küçükler müsabakalarına katılacak okullar tarafından ; ekteki formun doldurularak en geç  10 MART 2017 Cuma günü mesai bitimine (17.3o) kadar izmirokulsporlari@hotmail.com adresine göndermeleri  ve 464 82 08 - 155 numaralı telefondan teyit almaları  gerekmektedir.  Katılım formunu Mail yoluyla göndermeyen  okullar müsabakaya dahil edilmeyecektir!!! ÖNEMLE DUYURULUR!!!
--ORYANTİRİNG KAYIT FORMU.xls
Teknik Top: 15 Mart 2017 - Saat:15.30  Halkapınar Spor Salonu
____________________________________________________________________________


Müsabaka:17 Mart 2017
**ATICILIK YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI **

YILDIZLAR: 17 MART 2017  SAAT 11:00 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ATICILIK SALONU
GENÇLER : 24 MART 2017 SAAT 11:00 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ATICILIK SALONU
Not: Müsabakaların teknik toplantısı müsabaka günü saat 11:00' de yapılacak olup; sonrasında müsabakalar başlayacaktır.
2016-2017 ATICILIK BRANŞ TALİMATI.pdf

MODERN PENTATLON (Yüzme-Koşu) GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER VE MİNİKLER
 (KIZ-ERKEK) MÜSABAKALARI 01 MART 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAKTIR.
TEKNİK TOPLANTI: 01 MART 2017 SAAT: 09.30 ALSANCAK YÜZME HAVUZU
YÜZME YARIŞMASI    : 01 MART 2017 SAAT: 10.00 ALSANCAK YÜZME HAVUZU
KOŞU  YARIŞI      : 01 MART 2017 SAAT: 14.00 SEHA AKSOY ATLETİZM PİSTİ


-2016-2017 OKUL SPORLARI BASKETBOL YARI FİNAL MÜSABAKALARI AYRILIŞ YAZISI
AŞAĞIDA SUNULMUŞTUR.
****BASKETBOL GENÇLER A YARI FİNAL MÜSABAKALARI.pdf
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-2017-2017 OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG GENÇLER A-B GRUP MÜSABAKALARI AYRILIŞ YAZISI AŞAĞIDA SUNULMUŞTUR.
ORYANTİRİNG AYRILIŞ1.pdf


YÜZME GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA GİDECEK OKULLARIN DİKKATİNE!!!
Aşağıda ekli olan belge en geç 27 ŞUBAT 2017 günü saat 17:00 ye kadar bayoz59@hotmail.com adresine gönderilmelidir.
*2016-2017 YÜZME GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ KAYIT FORMU.xlsx

*** ATLETİZM GENÇLER (A-B) İL BİRİNCİLİGİ DUYURUSU!!!
-ATLETİZM GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ STATÜ.docx
-14-15 MART 1.GÜN PROGRAMI.docx
-14-15 MART 2.GÜN PROGRAMI.docx
-ATLETİZM GENÇLER A (K-E) TAKIM KAYIT FORMU 2016-2017.xlsx
-ATLETİZM GENÇLER B (K-E) TAKIM KAYIT FORMU 2016-2017.xlsx
tarih değişikliği olmuştur lütfen kontrol ediniz !!! 15.02.2017

*** TAEKWONDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI aşağıdadır!!!
--TAEKWONDO OKUL SPORLARI GENÇLER REGLAMAN 2017.doc


***KİCK BOKS DUYURUSU!!!
GENÇLER KIZ- ERKEK MÜSABAKALARI 
TARİH:27-28 ŞUBAT 2017
YER    :
AFETEVLERİ SPOR SALONU 
TARTI SAATİ 9.30 / TEKNİK TOPLANTI : 10.30-11.00
Not:     Tartıya katılamayanlar müsabakaya dahil edilmeyecektir.


******KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL FİNAL FİKSTÜRÜ İL TEMSİLCİLİĞİ SİTESİNDEN YAYINLANACAKTIR.    10.02.2017


FUTSAL KÜÇÜKLER(K-E) İL BİRİNCİLİĞİ
SON BAŞVURU TARİHİ   : 24 ŞUBAT 2017
TEKNİK TOPLANTI   : 28 ŞUBAT 2017 HALKAPINAR SPOR SALONU  (TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAK ZORUNLUDUR, KATILMAYANLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKLERDİR) SAAT : 15.00  YER : HALKAPINAR SPOR SALONU
KURA ÇEKİMİ           : 02 MART 2017      SAAT : 15.00


BOKS GENÇLER A-B MÜSABAKA TARİHİ  : 27-28 ŞUBAT 2017
MÜSABAKA YERİ    : ATATÜRK STADI BOKS SALONU
MÜSABAKA SAATİ : 13.00
TARTI                       : 09.30


ORYANTİRİNG GRUP MÜSABAKALARI DUYURUSU:  

2016 – 2017 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan oryantiring gençler A-B (Kız-Erkek) grup müsabakaları, 19 Şubat 2017 tarihinde ilimiz Menemen İlçesinde yapılacaktır.

            Söz konusu yarışmaların teknik toplantısı;  18 Şubat 2017 Cumartesi günü     saat: 17:00’de  İlimiz Halkapınar Spor Salonunda yapılacak olup, teknik toplantıya katılacak kafilelerin, esame listelerini, nüfus cüzdanlarını,  kafile onay belgelerini, eğitici kartlarını ve sporcu lisanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

            Müsabakaya katılacak olan okulların Oryantiring Kayıt Formunu doldurarak,      (Kendi SI’larını kullanacak okullar mutlaka SI numaralarını yazacaklardır)  13 Şubat 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar izmirokulsporlari@hotmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

Konaklamaya ilişkin bilgilendirme web sayfamızdaki Okul Sporları modülü altında bulunan gerekli belgeler sayfasında bulunmaktadır.   ÖNEMLE DUYURULUR !!!
___________________________________________________________________________________________________



ARTİSTİK CİMNASTİK SPORCU LİSTELERİ 2016-2017 VE PROGRAM.xlsx
HAKEM TOPLANTISINDAN SONRA, SPOCU GRUPLARI YAYINLANACAKTIR.

2016-2017 JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMAN.docx

BADMİNTON KÜÇÜKLER MÜSABAKA DUYURUSU.docx

***SATRANÇ KÜÇÜKLER  MÜSABAKA PROGRAMI
TARİH    : 07-08-09-10 ŞUBAT 2017
YER        : HASAN SAĞLAM ÖĞRETMENEVİ
________________________________________________________________________________________________

KARATE MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI Teknik Toplantı-Tartı:15-16 Şubat 2017  Saat:09.00-10.00 Menemen Spor Salonu
Müsabaka                  :15-16 Şubat 2017   Saat :10.00           Menemen Spor Salonu
NOT:Müsabakalara gelirken Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış SPORCU LİSANSI, sporcuların NÜFUS CÜZDANLARI, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış  ESAME LİSTESİ, EK-5 TAAHHÜTNAMESİ ve Antrenörler için SAHAYA GİRİŞ KARTI getirilmesi zorunludur. Eksik evrakla gelen sporcular müsabakalara alınmayacaktır.



YÜZME GENÇLER GRUP MÜSABAKALARINA KATILACAK OKUL TAKIMLARININ DİKKATİNE
Aşağıda ekli olan belge en geç 03 ŞUBAT 2017 günü saat 17:00 ye kadar bayoz59@hotmail.com adresine gönderilmelidir.
*2016-2017 YÜZME GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI KAYIT FORMU.xlsx

GÜREŞ GENÇ A MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU.doc

***SATRANÇ DUYURUSU!!
Satranç Küçükler branşında aşağıdaki listede yer alan okulların 2007 doğumlu öğrencilerinin
TERFİ DİLEKÇELERİNİ
de lisansları ile birlikte müsabaka yerine getirmesi gerekmektedir!!! 
***TERFİ DİLEKÇE.docx


***2016-2017 SATRANÇ GENÇLER OKUL LİSTE 10.02.2017.xlsx
***2016-2017 SATRANÇ KÜÇÜKLER OKUL LİSTE 27.01.2017.xlsx



ESKRİM YILDIZLAR VE GENÇLER MÜSABAKA DUYURUSU. 11.01.2017.doc

HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ
Teknik Toplantı : 07 Şubat 2017 Salı Saat:13.30 Halkapınar Spor salonu (Katılım zorunludur)
Prova         : 08 Şubat 2017   Çarşamba Saat:   13.30 - 16.30  Gaziemir Spor salonu
Yarışma    : 09 Şubat 2017   Perşembe Saat:   10:30        Gaziemir spor Salonu

 

RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
Teknik Toplantı: 16 Şubat 2017   Saat:16.00     Bornova Cimnastik Salonu
Müsabaka         : 17 Şubat 2017   Saat: 10.00    Bornova Cimnastik Salonu


FUTSAL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ VE FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 07 ŞUBAT 2017 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR. İLGİLİ MÜSABAKA PROGRAMLARINI" FİKSTÜR" SEKMESİNDEN TAKİP EDİNİZ.(20.01.2017)

ORYANTİRİNG GENÇLER A-B MÜSABAKALARI 19.01.2017 PERŞEMBE GÜNÜ EGE ÜNİVERSİTESİ YERLEŞKESİNDE YAPILACAKTIR.
GİRİŞLER EGE ÜNİV. MİSAFİRHANESİNDEN YAPILACAKTIR.
 TÜM OKULLARIN EN GEÇ SAAT:12:00'DE ALANDA HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

***MASA TENİSİ GENÇLER (K-E) GRUP BİRİNCİLİĞİ AÇIKLAMALARINA aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!!! 18.01.2017
http://okulsportal.gsb.gov.tr/Detail.aspx?Ctg=Instructions&ID=67&EoyId=9

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

*** BASKETBOL KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK)  MÜSABAKALARININ  16-20/01/2017 HAFTASI  FİKSTÜRÜ YAYINLANMIŞTIR.        Yayın Tarih ve Saati: 13.01.2016- 11:30
___________________________________________________________________________

ORYANTİRİNG GENÇLER A-B KIZ ERKEK TOPLANTISI
17 OCAK 2017 SAAT: 15.30'DA HALKAPINAR SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR
(Not: Oryantiring başvuru formu göndermeyen okullar hiçbir şekilde dahil edilmeyecektir)
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

***KİCK BOKS DUYURUSU!!!

YILDIZLAR KIZ- ERKEK MÜSABAKALARI 

TARİH:19-20 OCAK 2017
YER    :
AFETEVLERİ SPOR SALONU 
TARTI SAATİ 9.30 / TEKNİK TOPLANTI 
: 10.30-11.00
Not:     Tartıya katılamayanlar müsabakaya dahil edilmeyecektir.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


****ÖNEMLİ DUYURU:   11.01.2017 TARİHİNDE  İZMİR  BULUNAN TÜM OKULLAR;  KÖTÜ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE  TATİL EDİLDİĞİNDEN, BU TARİHTE OYNANACAK TÜM OKUL MÜSABAKALARI  İLERİ Kİ TARİHLERE ERTELENMİŞTİR.  OKUL SPORLARI MÜSABAKALARINA KATILAN TÜM OKULLARIN  FİKSTÜRLERİ TAKİP ETMELERİ  ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

**** (OKUL SPORLARI YÜZME)  11.01.2017 TARİHİNDE YAPILACAK YÜZME YARIŞMALARI;  12.01.2017 TARİHİNE ERTELENMİŞ  OLUP,  YARIŞMALAR BU TARİHTE  YAPILACAKTIR.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

***VOLEYBOL KÜÇÜKLER FİNAL MÜSABAKALARI 2. YARIYILDA YAPILACAKTIR.***
Fikstür daha sonra yayınlanacaktır. 10.01.2017
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI
(MİNİK A-B/KÜÇÜK/YILDIZ/GENÇ)
Teknik Toplantı : 07 Şubat 2017        Saat:15.00      Bornova Cimnastik Salonu
Müsabaka         : 09-10 Şubat 2017   Saat:10.00      Bornova Cimnastik Salonu
*
2016-2017 ARTİSTİK CİMNASTİK BRANŞ TALİMATI.pdf (LÜTFEN OKUYUNUZ)
*EK-5 TAAHHÜT BELGESİ.docx
*
2016-2017 BAŞVURU FORMU.xlsx
NOT: Yukarıda ekli olan başvuru formu doldurularak en geç 03 Şubat 2017 tarihi cuma günü mesai bitimine kadar izmirokulsporlari@hotmail.com adresine gönderilmelidir.Müsabakalara gelirken Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış SPORCU LİSANSI, sporcuların NÜFUS CÜZDANLARI, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış  ESAME LİSTESİ, EK-5 TAAHHÜTNAMESİ ve Antrenörler için SAHAYA GİRİŞ KARTI getirilmesi zorunludur. 
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


***KAYAK BAŞVURULARI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU'!!!
Kayak branşında sporcusu olan Okullarımızın ivedilikle 11 Ocak 2017 Çarşamba gününe kadar lisanlarını sisteme girmiş olmaları gerekmektedir. Sonrasında yapılan lisanslar işleme alınmayacaktır.  04.01.2017
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

BASKETBOL GENÇLER A (KIZ-ERKEK) GRUP YER VE TARİHLERİ YAYINLANMIŞTIR.03.01.2017
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

***BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ***
               (GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER-MİNİKLER)
-OKUL SPORLARI BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI-.docx
2016-2017 BADMİNTON BRANŞ TALİMATI.pdf
MÜSABAKALARIN TARİHLERİ VE YERLERİ PROGRAMDA BELİRTİLMİŞ OLUP;
TEKNİK TOPLANTI MÜSABAKA İLK GÜNÜ AYNI SALONDA SAAT 09:30'DA YAPILACAKTIR. 
_________________________________________________________________________________________________________________


                SATRANÇ YILDIZLAR MÜSABAKA PROGRAMI
TARİH    : 16-17-18-19 OCAK 2016
YER        : HASAN SAĞLAM ÖĞRETMENEVİ

KARATE GENÇLER MÜSABAKA PROGRAMI
Gençler (A) Kız/Erkek: 17 Ocak 2017 Saat:09.00 Tartı-Teknik Toplantı Saat: 10:00 Müsabakalar
Gençler  (B) Kız/Erkek: 18 Ocak 2017 Saat:09.00 Tartı-Teknik Toplantı Saat:10.00 Müsabakalar

 

*Müsabakalar Buca Afetevleri Spor Salonunda yapılacaktır. Müsabakalara gelirken Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış SPORCU LİSANSI, sporcuların NÜFUS CÜZDANLARI, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış  ESAME LİSTESİ, EK-5 TAAHHÜTNAMESİ ve Antrenörler için SAHAYA GİRİŞ KARTI getirilmesi zorunludur. Eksik evrakla gelen sporcular müsabakalara alınmayacaktır.*EK-5 TAAHHÜT BELGESİ.docx


ÖNEMLİ DUYURU:  BASKETBOL GENÇ KIZLAR-A İL BEŞİNCİSİNİN BELİRLENMESİ İÇİN
GRUPLARINDA 2'NCİ SIRADA YER ALAN  TAKIMLAR ARASINDA; 29.12.2016 TARİHİNDE
SAAT:11:00'DE  CUMHURİYET SPOR SALONUNDA KURA ÇEKİMİ YAPILACAKTIR. 


BASKETBOL KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) TEKNİK TOPLANTI VE KURA ÇEKİMİ: 
           YER    : HALKAPINAR SPOR SALONU/ TOPLANTI SALONU
             TARİH: 04 OCAK 2017 ÇARŞAMBA
             SAAT  : 16.00 

               
HENTBOL KÜÇÜKLER FİKSTÜRÜNDE GÜNCELLEME YAPILMIŞTIR.
LÜTFEN KONTROL EDİNİZ.(27.12.2016)


***Masa Tenisi Gençler Fikstürleri Fikstür sekmesine eklenmiştir!!!

21.12.2016 - Saat:11.35

ÖNEMLİ DUYURU! :   BASKETBOL GENÇLER-B  FİKSTÜRÜ;  FİKSTÜRLER SAYFASINA EKLENMİŞTİR.

WUSHU MİNİKLER-YILDIZLAR-GENÇLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Tarih:  05 Ocak 2017 Perşembe     Saat 10.00     Teknik Toplantı
            05 Ocak 2017 Perşembe     Saat 12.00      Müsabaka
Müsabaka Yeri: Buca Afetevleri Spor Salonu
NOT: Müsabakalara gelirken Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış SPORCU LİSANSI, sporcuların NÜFUS CÜZDANLARI, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış  ESAME LİSTESİ ve EK-5 TAAHHÜTNAMESİ getirilmesi zorunludur. Eksik evrakla gelen sporcular müsabakalara alınmayacaktır.
*EK-5 TAAHHÜT BELGESİ.docx

       YÜZME GENÇLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 04 OCAK 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ  SAAT: 10.00’DA ALSANCAK ATATÜRK YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR.

 

TOPLANTIYA GELİRKEN DERECELERİN YAZILI OLDUĞU BAŞVURU FORMU MUTLAKA GETİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

MÜSABAKALAR 10-11 OCAK 2017 GÜNLERİ SABAH SEANSI SAAT: 10.00, AKŞAM SEANSI SAAT: 13.30’DA ALSANCAK ATATÜRK YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR.

Yüzme Formu 2016.xls
YÜZME MÜSABAKA PROGRAMI.doc
yüzme branş talimatı yeni 2016.doc


ORYANTİRİNG BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİNE İLİŞKİN DUYURU!!!

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları   Oryantiring  Gençler A ve B  (Kız-Erkek) il birinciliği müsabakaları için son başvuru tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlenmiştir. Söz konusu müsabakaya başvuracak okulların Son başvuru tarihine kadar ekteki formu doldurarak izmirokulsporlari@hotmail.com adresine mail atmaları ve  0232-464 82 08/ dahili 155-156-158-159 numaralarımızdan teyit etmeleri gerekmektedir. Formlarını göndermeyen okullar müsabakaya dahil edilmeyecektir.  FORM İÇİN TIKLAYINIZ....xls



HENTBOL YILDIZLAR KIZ/ERKEK MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNE EKLENMİŞTİR. (09.12.2016)

*** 2016-2017 BASKETBOL YILDIZ  KIZ VE ERKEKLER FİKSTÜRÜ YAYINLANMIŞTIR.  ÖNEMLE DUYURULUR !!!


***MASA TENİSİ GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU
GÜNCELLEME YAPILMIŞTIR / 12.12.2016 / Saat:14.40

KURA ÇEKİMİ : 
Tarih : 20 Aralık 2016 / Salı
Saat : 14.oo
Yer : Halkapınar Spor Salonu Toplantı Salonu 
MÜSABAKALAR : 
Genç Erkekler : 02-06 OCAK 2017/ Saat:10.oo / Atatürk Stadı Masa Tenisi S.S.
Genç Kızlar : 28-30 ARALIK 2016 / Saat:10.oo / Atatürk Stadı Masa Tenisi S.S.
***Dış İlçelerin fikstürleri katılıma bağlı olarak kura çekimi sonrası açıklanacaktır!!!


-2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG TALİMATINDA; ÖNCEKİ YILLARA GÖRE DEĞİŞİKLİKLER YAPILMIŞ OLUP, GÜNCELLENEN BÖLÜMLER AŞAĞIDA  SUNULAN BELGEDE  BELİRTİLMİŞTİR.  KATILACAK OKULLARIN  İNCELEMELERİ  ÖNEMLE RİCA OLUNUR !!!
2016-2017 ORYANTİRİNG TEKNİK AÇIKLAMALAR.docx

___________________________________________________________________________________________


HENTBOL KÜÇÜKLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNE EKLENMİŞTİR.(02.12.2016)


         *** SATRANÇ GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU!!!

Duyuru ektedir :  2016-17 OKUL SPORLARI SATRANÇ DUYURUSU.doc
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU:
     Okul Spor Faaliyetleri kapsamında bulunan   takım sporlarına ait  fikstürler yayınlandıktan  sonra, bazı okul takımlarının  fikstürdeki   müsabaka  gün ve saatlerini beğenmedikleri,  bu çerçevede  bazı okul takımlarının müsabakalarının aynı günlere  denk getirilmemesi gerektiğini,  diğer bazı okul takımlarının ise  müsabakaların aynı güne  denk getirilmesi gerektiğini   sözlü ve mail yoluyla iletmektedirler.    Ancak,   her bir okul takımının isteği doğrultusunda  fikstür oluşturulması  maalesef mümkün olamamaktadır.  ÖNEMLE DUYURULUR !!!

 


*** BASKETBOL YILDIZLAR (Kız-Erkek) KURA ÇEKİMİ  DUYURUSU!!!

Teknik Toplantı : 05 Aralık 2016 -Pazartesi / Saat:16.oo / Halkapınar SS

*** MASA TENİSİ YILDIZLAR MÜSABAKALARI DUYURUSU!!!
Teknik Toplantı : 30 Kasım 2016 -Çarşamba / Saat:14.oo / Halkapınar SS
Yıldız Kızlar :        Aralık 2016 / Masa Tenisi Spor Salonu / 10.oo
Yıldız Erkekler : 12-16 Aralık 2016 / Masa Tenisi Spor Salonu / 10.oo



*KİCK BOKS DUYURUSU!!!
KÜÇÜKLER KIZ- ERKEK MÜSABAKALARI 
TARİH:01-02 ARALIK 2016 
YER    :
AFETEVLERİ SPOR SALONU 
TARTI SAATİ 9.30 / TEKNİK TOPLANTI : 10.30-11.00
Not:     Tartıya katılamayanlar müsabakaya dahil edilmeyecektir.


-ÇOK ÖNEMLİ DUYURU:
 VOLEYBOL GENÇLER VE YILDIZLAR  MÜSABAKALARINA İLİŞKİN YAYINLANAN FİKSTÜR GEÇERSİZ OLUP,  
SÖZ KONUSU FİKSTÜR;  ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YENİDEN
YAYINLANACAKTIR.  LÜTFEN GÜNLÜK TAKİP EDİNİZ...  

-HENTBOL GENÇLER (K-E) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
FİKSTÜRÜ;  FİKSTÜR SEKMESİNE EKLENMİŞTİR.
ÖNEMLE DUYURULUR !!!

-GÜREŞ YILDIZLAR MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU.doc

BASKETBOL GENÇLER-B (K-E) TEKNİK TOPLANTISI;  25 KASIM 2016
TARİHİNDE  SAAT: 16:00'DA  HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI
SALONUNDA YAPILACAKTIR. ÖNEMLE DUYURU !!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
****KROS****
YILDIZLAR (K-E) , GENÇLER-A (K-E) GENÇLER B (K-E) : 17 OCAK 2017
SAAT 11:00'DE  
BALÇOVA İNCİRALTI KENT ORMANI KROS PARKURUNDA
YAPILACAK OLUP,   YARIŞMALARIN TEKNİK TOPLANTISI İSE;
16 OCAK 2016 TARİHİNDE  HALKAPINAR SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.
GENÇLER A-B TEKNİK TOPLANTISI:  16 OCAK 2016- SAAT: 13:00
YILDIZLAR  TEKNİK TOPLANTISI:  16 OCAK 2016 - 14:30
 (21 KASIM 2016 Güncelleme)

KROS STATÜ 2016-2017--.doc
2016-2017 KROS BRANŞ TALİMATI.pdf


_____________________________________________________

Okul spor faaliyetlerinin işleyiş gereği;  okul müdürlüklerince,  okul sporları bilgi yönetim sistemi üzerinden   yapılan başvurulara  göre, sonuç bildirim tarihleri de dikkate alınarak, gerçekleştirilen  branş teknik toplantı ve kura çekimleri  sonrasında  düzenlenen fikstürler dahilinde gerçekleştirilmektedir.

            Ancak,  okul spor faaliyetleri ile ilgili bazı  sıkıntılar yaşanmakta olup;  bu bağlamda;  başvuru yapan bazı  okullar,  ilgili branşlarda  fikstürlere dahil edilmelerine rağmen, ya müsabakalara gelmemekte  ya da  müsabaka günü bir takım gerekçelerle  fikstürden çekildiklerini bildirmektedirler.              

           Bu durumda,  oluşturulan fikstür gruplarının yapısı tamamen bozulmakta  ve   spor salonu ve sahalarda  gereksiz yere  hakem ve personel görevlendirilmekte olup, aynı zamanda kamu kaynaklarının israfına yol açmakta  ve  ayrıca  oynayacak karşı takımlar  mağdur edilmektedir.

          Bu itibarla,  okul spor faaliyetleri kapsamında bulunan herhangi bir branş için yapılacak  teknik toplantı ve kura çekimi tarih ve yerinin;  İl Milli Eğitim Müdürlüğü kanalıyla  okullara yazılı olarak bildirilmesi ve  ayrıca İl Müdürlüğümüz web sayfasında bulunan okul sporları modülünde yayınlanması  akabinde,  ilgili okul yetkilileri;  belirtilen tarih ve saatte teknik toplantıya  katılmadıkları  taktirde,  bu  okullar  hiçbir suretle  fikstür ve müsabaka programlarına dahil edilmeyecektir.  Ancak,  bu okullar müsabakalara katılacak olmakla beraber  bir takım sebeplerle  teknik toplantıya katılamayacaklarını  yazılı olarak veya mail yoluyla (izmirokulsporlari@hotmail.com) teknik toplantı tarihine en geç 2 gün kala bildirmeleri halinde  bu okullar fikstürlere dahil edilebilecektir. 

ÖNEMLE DUYURULUR !!!

_______________________________________________________________________________________________________

****ATLETİZM****

GENÇLER A-B   15-16 MART 2017 
KÜÇÜKLER       21-22 MART 2017
YILDIZLAR   10-11 NİSAN 2017' da Seha Aksoy Atletizm Sahasında yapılacak olup; müsabakaların statü ve programı daha sonra ayrıca duyurulacaktır. (01 KASIM 2016)


  2016-2
017 ATLETİZM BRANŞ TALİMATI.pdf


ÇOK ÖNEMLİ DUYURU !!!

       Hatırlanacağı üzere,  2015-2016  Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor  Faaliyetleri kapsamında  ilimizde yapılan 
Basketbol Gençler-A  ve Voleybol Gençler-A  ile  Voleybol Yıldızlar  kategorilerinde   2.küme uygulaması  yapılmıştı.  
Ancak
,  söz konusu branşlarda 2. kümeye dahil olan okul takımlarından bir çoğunun 1. maçlarından sonra  bir 
takım sebeplerle  maçlarına gitmedikleri  gözlemlenmiş olup, bu durum  oluşturulan fikstürlerin yapısını bozmuş, 
karşı takımları mağdur etmiş ve en önemlisi  önceden yapılan hakem ve personel görevlendirmeleri  nedeniyle
o
ynanmayan bu maçlar  kaynak israfına yol açmıştır.   

         Yukarıda belirtilen nedenlerle  2016-2017 eğitim öğretim yılında hiçbir branş ve kategoride 2.küme
uygulaması yapılmayacaktır.  
ÖNEMLE DUYURULUR !!!


ÖNEMLİ DUYURU!!!

Spor Genel Müdürlüğünce;  2016-2017  Eğitim Öğretim Yılı  Okul Spor Faaliyetleri kapsamında yapılacak  
mahalli müsabakaların  sonuç bildirim tarihleri  24.10.2016  tarihinde yayınlanmıştır. 

Bu bağlamda,   yayınlanan sonuç bildirim tarihlerine göre;  okul sporları mahalli müsabakaların;  en kısa sürede
başlatılması gerektiğinden,  sonuç bildirim tarihleri  yakın olan Basketbol, Futbol, Futsal, Hentbol, Voleybol  gibi
fikstürlü  branşlarda,   başvuruların Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi  (
https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/Login.aspx) 
üzerinden    en geç 04.11.2016  mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.   Diğer branş ve kategorilerde  ise 
son başvuru tarihleri,   izmir.gsb.gov.tr  web sayfasında bulunan Duyurular modülünde güncel olarak yayınlanacak   
olup,  okul spor faaliyetlerine katılacak  okulların  en kısa sürede  başvuru yapmaları gerekmektedir.
ÖNEMLE DUYURULUR ....



OKUL SPORLARI  BRANŞ  SONUÇ BİLDİRİM TARİHLERİ YAYINLANMIŞTIR.
2016-2017 MAHALLİ YARIŞMALAR SONUÇ BİLDİRİM TARİHLERİ (1).pdf

OKUL SPORLARI BRANŞ BAŞVURULARI, SİSTEM ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

2016-2017 eğitim öğretim yılı branş, yaş ve kategori tablosu yayınlanmıştır. 
Lütfen İnceleyiniz !!!

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BRANŞ, YAŞ VE KATEGORİ TABLOSU.pdf


 

FİKSTÜRLÜ BRANŞLARI GÜNLÜK OLARAK FİKSTÜR SEKMESİNDEN TAKİP EDİP 
RAKİBİNİZİN ÇEKİLİP ÇEKİLMEDİĞİNİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!!!
AKSİ HALDE DOĞACAK TÜM AKSAKLIKLARDAN OKULLAR SORUMLU OLACAKTIR.
FİKSTÜRDE MÜCBİR SEBEPLER DIŞINDA MÜSABAKA DEĞİŞİKLİĞİ KESİNLİKLE YAPILMAYACAKTIR


EK-5 TAAHHÜT BELGESİ.docx
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA OKUL MÜSABAKALARINA KATILMAK İSTEYEN OKULLAR; BRANŞ BAŞVURULARINI, LİSANSLARINI  VE ESAME LİSTELERİNİ BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİREBİLİRLER... YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA TÜM OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ..

 


ÖNEMLİ!!!

Geçmiş yıllarda sporcu öğrencilerin sağlık uygunluğunu ve veli iznini gösteren EK-5 belgeleri okul müdürlüklerince düzenlenmekte ve bu belgeler okullar tarafından üst yazı ekinde İl Müdürlüğümüze iletilmekte idi. Bu yıldan itibaren EK-5 belgeleri ve sağlık raporları ilgili Yönetmelik maddesi çerçevesinde yine okullar tarafından düzenlenecek olmakla birlikte, söz konusu belgeler İl Müdürlüğümüze intikal ettirilmeyecektir. Müsabakalar öncesinde  aşağıya eklenmiş olan EK-5 TAAHHÜT BELGESİ hakem heyetlerine iletilecektir. Bu bağlamda; EK-5 belgelerinin düzenlenmesi ve birer suretlerinin saklanması yükümlülükleri; Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliğinin 15 .Maddesi doğrultusunda tamamen okul müdürlüklerine verilmiş olup,  doğacak bütün risk ve sorumluluklar okul müdürlüklerine ait olacaktır. 

SEYAHAT YÖNERGESİ 21.08.2015 son.docx

ÖNEMLİ AÇIKLAMA


Okul Spor Faaliyetlerine katılacak sporcu öğrencilerin sağlık raporlarının düzenlenmesi hususunda yaşanan problemler sebebiyle, Genel Müdürlüğümüz ve Sağlık Bakanlığı ile bu sorunların giderilmesi amacıyla yapılan çalışmalar neticesinde; Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünce, sağlık raporlarının düzenlenmesine ilişkin 2014/29 sayılı genelge yayımlanmış ve sporcu lisansı çıkarmak amacıyla düzenlenecek rapora ilişkin hususların nasıl işleyeceği belirlenmiştir.

Bu mevzuat değişiklikleri sonucunda ekte suretleri gönderilen, Sağlık Bakanlığının 2014/29 sayılı genelgesi gereğince, sporcu lisansı almak amacıyla sağlık muayenesi yaptıracak sporcu öğrenciler ;

1-“Kişiye Ait Sağlık Bilgi Formu”nun 
 (Sağlık Bakanlığı EK-6)  sporcu öğrencinin velisi/vasisi tarafınca  temin edilip doldurulması, (EK 6 form hekimde kalacaktır.)

2-Doldurulan bu form ile Aile Hekimliğine 
 müracaat edilmesi, Sağlık Raporu”nun  hekimden alınması,

3-Spor Genel Müdürlüğü Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliği’nin 15 inci maddesi gereğince  lisansları çıkarılacak sporcu öğrencilerin Spor Genel Müdürlüğü Okul Spor Faaliyetleri (EK 5 ) formuna eklenmesi suretiyle sağlık raporlarını tamamlamış olacaklardır.

SAĞLIK BAKANLIĞI EK-6.docx?