HABERARŞİVİ
 • 16

  TEMMUZ

  DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANDIK

  "15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü" bütün yurtta olduğu gibi İzmir'de de coşkuyla kutlandı.

 • 14

  TEMMUZ

  MİNİKLER JUDO ŞAMPİYONASI BAŞLADI

  Türkiye Judo Federasyonu ve Karşıyaka Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen 'Minikler Judo Türkiye Şampiyonası' açılış seramonisi, İl Müdürümüz Nüammer USLU’nun katılımıyla Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda gerçekleşti.

 • 12

  TEMMUZ

  ŞAMPİYON ATLETLERİMİZ SEVİNÇLERİNİ MÜDÜRÜMÜZLE PAYLAŞTI

  47. Balkan Gençler Şampiyonası’nda birinci olarak ülkemize altın madalya kazandıran, Akdeniz Oyunları Gençler yarışmasında da 2. olan atlet sporcumuz Abdurrahman Gediklioğlu ile Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 800 metre yarışında elde ettiği 1.52.35'lik derecesiyle birinci olan sporcumuz Levent Ateş, şampiyonluk sevinçlerini, İl Müdürümüz Nüammer USLU ile paylaştı.

 • 11

  TEMMUZ

  İLÇE MÜDÜRLERİ TEMMUZ AYI TOPLANTIMIZI GÜZELBAHÇE’DE GERÇEKLEŞTİRDİK

  İl Müdürlüğümüzün temmuz ayı ilçe müdürleri olağan toplantısı Güzelbahçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.

 • 11

  TEMMUZ

  “15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” SPORTİF MÜSABAKA PROGRAMI

  “15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” SPORTİF MÜSABAKA PROGRAMI

 • 9

  TEMMUZ

  TOHM SPORCULARIMIZIN BAŞARILARI DEVAM EDİYOR

  Avrupa Yıldızlar Atletizm Şampiyonası’nda İsveç bayrak (100m-200m-300m-400m) takımımız 2. oldu. Konya TOHM sporcumuz İlyas Çanakcı ve İzmir TOHM sporcumuz Kubilay Ençu da bu başarıya ortak oldu.

 • 4

  TEMMUZ

  ÇOCUKLAR MUAY THAİ ŞAMPİYONASI YAPILDI

  Çanakkale ve 15 Temmuz 2018 Çocuklar Muay Thai Şampiyonası Vali Hüseyin Öğütçen Spor Salonu’nda yapıldı.

 • 3

  TEMMUZ

  TRAP-SKEET MÜSABAKALARI BAŞLADI

  29-30 Haziran---01Temmuz 2018 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Trap-Skeet Müsabakası 28 Trapve18Skeet olmak üzere toplam 46 sporcunun katılımıyla Yakaköy Atış Poligonumuzda başladı.

 • 2

  TEMMUZ

  NAMAĞLUP ŞAMPİYONLAR

  Ege Sualtı Ragbisi Spor Kulübü takımları, uluslararası 24. Sualtı Ragbisi Açık Gençler Almanya Şampiyonası’nda U18 ve U15 kategorilerinde 2 kez namağlup şampiyon olma başarısı gösterdi.

 • 29

  HAZİRAN

  İL SPOR MERKEZLERİMİZDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

  İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri'nin açılışı, Halkapınar Spor Salonu'nda, İl Müdürümüz Nüammer USLU ve Vali Yardımcımız Ahmet Ali BARIŞ’ın katılımıyla gerçekleşti.

 • 29

  HAZİRAN

  NAMAĞLUP KIZLARIMIZ KUPA SEVİNÇLERİNİ MÜDÜRÜMÜZLE PAYLAŞTI

  Bilecik’te düzenlenen Türkiye final müsabakalarında geçtiğimiz yıl olduğu gibi namağlup şampiyon olarak büyük başarıya imza atan Anadolu Yıldızları Basketbol İl Karması takımımız, kupalarını İl Müdürümüz Nüammer USLU’ya getirdi.

 • 29

  HAZİRAN

  GENÇLİK YAZ KAMPI ÇEŞME’DE BAŞLADI

  Çeşme Gençlik Kampı 1. Dönemi; Ordu, Ankara, Samsun, Aksaray, Nevşehir, Niğde ve Giresun’dan 170 kampçının katılımıyla bugün başladı.

 • 28

  HAZİRAN

  ŞAMPİYON CİMNASTİKÇİLERİMİZİ ÇİÇEKLERLE KARŞILADIK

  İspanya'nın Tarragona kentinde düzenlenen 2018 Akdeniz Oyunları'nda 9 madalyaya ulaşan artistik cimnastik milli takım sporcuları, yurda döndü.

 • 28

  HAZİRAN

  GENÇ BASKETBOLCULAR KUPALARINI KALDIRDI

  2017-2018 Kulüp Sporları İzmir Basketbol İl Birinciliği müsabakaları sonucunda kız ve erkek kategorilerinde ilk üç sırada bitirme başarısı gösteren takımlarımızın madalya töreni, Halkapınar Spor Salonu’nda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Nüammer USLU’nun katılımıyla gerçekleşti.

 • 28

  HAZİRAN

  TOHM SPORCULARIMIZ BAŞARILARINA YENİLERİNİ EKLEDİ

  Balkan Atletizm Federasyonları Birliği takviminde yer alan 48. Balkan U20 Atletizm Şampiyonası, 21-22 Haziran tarihlerinde İstanbul Olimpiyat Stadı’nda düzenlendi.