Fikstür

MAİL ADRESİMİZ            : izmirokulsporlari@hotmail.com

FİKSTÜRLÜ BRANŞLARI GÜNLÜK OLARAK TAKİP EDİP 
RAKİBİNİZİN ÇEKİLİP ÇEKİLMEDİĞİNİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!!!
AKSİ HALDE DOĞACAK TÜM AKSAKLIKLARDAN OKULLAR SORUMLU OLACAKTIR.
FİKSTÜRDE MÜCBİR SEBEPLER DIŞINDA MÜSABAKA DEĞİŞİKLİĞİ KESİNLİKLE YAPILMAYACAKTIR


AEROBİK-STEP


ATICILIK


ATLETİZM/KROS


BADMİNTON
BADMİNTON MÜSABAKA GENÇLER DUYURUSU.docx


BASKETBOL
MİNİKLER:
BASKETBOL MİNİKLER FİKSTÜRÜ....15.05.2017.xlsx


KÜÇÜKLER:
Müsabakalar tamamlandı
GENÇLER B:
Müsabakalar tamamları

GENÇLER A:
Müsabakalar tamamlandı

YILDIZLAR:
Müsabakalar tamamlandı
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


BİSİKLET


BOCCE

BOCCE KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ.pdf (Grup müsabakaları tek devreli lig usulüne göre oynanacak olup; gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar bir üst tura çıkacak ve çapraz eşleşme yapılacaktır. Yarı finallerde tekrar kura çekilecektir.)

BOCCE KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ.pdf (Grup müsabakaları tek devreli lig usulüne göre oynanacak olup; gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar bir üst tura çıkacak ve çapraz eşleşme yapılacaktır. Yarı finallerde tekrar kura çekilecektir.)

BOKS

BOKS GENÇLER A-B MÜSABAKA TARİHİ  : 27-28 ŞUBAT 2017
MÜSABAKA YERİ    : ATATÜRK STADI BOKS SALONU
MÜSABAKA SAATİ : 13.00
TARTI                       : 09.30

CİMNASTİK

AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI
Teknik Toplantı :  15 Mart 2017  Saat: 15:00     Bornova Cimnastik Salonu
Müsabaka          :  16 Mart 2017  Saat: 10:00     Bornova Cimnastik Salonu


ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI 
(MİNİK A-B/KÜÇÜK/YILDIZ/GENÇ)
Teknik Toplantı : 07 Şubat 2017        Saat:15.00      Bornova Cimnastik Salonu
Müsabaka         : 09-10 Şubat 2017   Saat:10.00      Bornova Cimnastik Salonu
2016-2017 ARTİSTİK CİMNASTİK BRANŞ TALİMATI.pdf (LÜTFEN OKUYUNUZ)
EK-5 TAAHHÜT BELGESİ.docx
2016-2017 BAŞVURU FORMU.xlsx
NOT: Yukarıda ekli olan başvuru formu doldurularak en geç 03 Şubat 2017 tarihi cuma günü mesai bitimine kadar izmirokulsporlari@hotmail.com adresine gönderilmelidir.Müsabakalara gelirken Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış SPORCU LİSANSI, sporcuların NÜFUS CÜZDANLARI, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış  ESAME LİSTESİ, EK-5 TAAHHÜTNAMESİ ve Antrenörler için SAHAYA GİRİŞ KARTI getirilmesi zorunludur. 

RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
Teknik Toplantı: 16 Şubat 2017   Saat:16.00     Bornova Cimnastik Salonu
Müsabaka         : 17 Şubat 2017   Saat: 10.00    Bornova Cimnastik Salonu


DART

DART GENÇLER VE YILDIZLAR (K-E) MÜSABAKA PROGRAMI..docx
DART YILDIZLAR MÜSABAKASI 27 MART TARİHİNDEN 04-05 NİSAN 2017 TARİHLERİNE ALINMIŞTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILIM ZORUNLUDUR.

ESKRİM

ESKRİM YILDIZLAR VE GENÇLER MÜSABAKA DUYURUSU. 11.01.2017.doc

FUTBOL

FUTBOL GENÇ ERKEK FİKSTÜR 20.01.2017.xlsx
FUTBOL GENÇ ERKEKLER GRUP.docx


FUTBOL GENÇ KIZ FİKSTÜR 20.01.2017.xlsx

FUTBOL GENÇ KIZ GRUP.docx

FUTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR. 20.01.2017.xls
FUTBOL YILDIZ ERKEK GRUP 17.11.2016.docx

FUTBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜR 20.01.2017.xls
FUTBOL YILDIZ KIZ GRUP 14.12.2016.doc

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK FİKSTÜR. 27.03.2017.xls
FUTBOL KÜÇÜK ERKEK GRUP.doc

FUTSAL

FUTSAL GENÇ ERKEK FİKSTÜR 09.01.2017.xlsx
FUTSAL GENÇ ERKEK GRUP-17.11.206.docx

FUTSAL GENÇ KIZ FİKSTÜR 20.01.2017.xlsx
FUTSAL GENÇ KIZ GRUP.docx

FUTSAL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR 24.02.2017.xls
FUTSAL YILDIZ ERKEK GRUP.doc

FUTSAL YILDIZ KIZ FİKSTÜR 22.02.2017.xls
FUTSAL YILDIZ KIZ GRUP.doc


FUTSAL KÜÇÜK ERKEK FİKSTÜR(05.05.2017).xlsx
FUTSAL KÜÇÜK ERKEK GRUP.doc

FUTSAL KÜÇÜK KIZ FİKSTÜR (30.03.2017) (1).xlsx
FUTSAL KÜÇÜK KIZ GRUP.docx


GÜREŞ

GÜREŞ KÜÇÜKLER MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU 2016-2017.doc

GÜREŞ YILDIZLAR MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU.doc

GÜREŞ GENÇ B MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU.doc

GÜREŞ GENÇ A MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU.doc

HALK OYUNLARI



HALTER


HENTBOL

HENTBOL MİNİKLER FİKSTÜR.docx

HENTBOL MİNİKLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Son Başvuru Tarihi  : 24 Mart 2017 
                                 (Başvurular, Okul Sporları Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.)
Teknik Toplantı       : 29 Mart 2017 Saat 15:00 Halkapınar Spor Salonu (Katılım Zorunludur.)


HENTBOL GENÇLER FİKSTÜR(29-12-2016).xlsx 
KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK FİKSTÜR(24.01.2017).xlsx


HENTBOL YILDIZLAR MÜSABAKALARI 06 NİSAN 2017 PERŞEMBE GÜNÜ SONA ERECEKTİR!!!
HENTBOL YILDIZ KIZ-ERKEKK FİKSTÜR (04.04.2017).xlsx


HOKEY


İŞİTME ENGELLİLER


JUDO

2016-2017 JUDO GENÇLER İL BİR. DUYURUSU.docx


KANO


KARATE

KARATE GENÇLER MÜSABAKA PROGRAMI
Gençler (A) Kız/Erkek: 17 Ocak 2017 Saat:09.00 Tartı-Teknik Toplantı Saat: 10:00 Müsabakalar
Gençler  (B) Kız/Erkek: 18 Ocak 2017 Saat:09.00 Tartı-Teknik Toplantı Saat:10.00 Müsabakalar

*Müsabakalar Buca Afetevleri Spor Salonunda yapılacaktır. Müsabakalara gelirken Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış SPORCU LİSANSI, sporcuların NÜFUS CÜZDANLARI, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış  ESAME LİSTESİ, EK-5 TAAHHÜTNAMESİ ve Antrenörler için SAHAYA GİRİŞ KARTI getirilmesi zorunludur. Eksik evrakla gelen sporcular müsabakalara alınmayacaktır.*EK-5 TAAHHÜT BELGESİ.docx

KARATE MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI
Teknik Toplantı-Tartı:15-16 Şubat 2017  Saat:09.00-10.00 Menemen Spor Salonu
Müsabaka                  :15-16 Şubat 2017   Saat :10.00           Menemen Spor Salonu
NOT:Müsabakalara gelirken Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış SPORCU LİSANSI, sporcuların NÜFUS CÜZDANLARI, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış  ESAME LİSTESİ, EK-5 TAAHHÜTNAMESİ ve Antrenörler için SAHAYA GİRİŞ KARTI getirilmesi zorunludur. Eksik evrakla gelen sporcular müsabakalara alınmayacaktır.




KAYAK


KİCK BOKS

***KİCK BOKS DUYURUSU!!!
GENÇLER KIZ- ERKEK MÜSABAKALARI 
TARİH:
27-28 ŞUBAT 2017
YER    :
AFETEVLERİ SPOR SALONU 
TARTI SAATİ 9.30 / TEKNİK TOPLANTI : 10.30-11.00
Not:     Tartıya katılamayanlar müsabakaya dahil edilmeyecektir.


***KİCK BOKS DUYURUSU!!!

YILDIZLAR KIZ- ERKEK MÜSABAKALARI 
TARİH:
19-20 OCAK 2017
YER    :
AFETEVLERİ SPOR SALONU 
TARTI SAATİ 9.30 / TEKNİK TOPLANTI : 10.30-11.00
Not:     Tartıya katılamayanlar müsabakaya dahil edilmeyecektir.



***KİCK BOKS DUYURUSU!!!
KÜÇÜKLER KIZ- ERKEK MÜSABAKALARI 
TARİH:
01-02 ARALIK 2016 
YER    :
AFETEVLERİ SPOR SALONU 
TARTI SAATİ 9.30 / TEKNİK TOPLANTI : 10.30-11.00
Not:     Tartıya katılamayanlar müsabakaya dahil edilmeyecektir.


KÜREK


MASA TENİSİ

*** MASA TENİSİ KÜÇÜKLER FİKSTÜRLERİ AŞAĞIDADIR!!!

--2016-2017 MASA TENİSİ KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ 08.03.2017.xlsx
--2016-2017 MASA TENİSİ KÜÇÜK ERKEKLR FİKSTÜRÜ 08.03.2017.xlsx


!!MASA TENİSİ YILDIZLAR FİKSTÜRLERİ AŞAĞIDADIR!! Güncelleme yapılmıştır!!!
2016-2017 MASA TENİSİ YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ 05.12.2016.xlsx
2016-2017 MASA TENİSİ YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ 05.12.2016.xlsx

GENÇLER FİKSTÜRLERİ AŞAĞIDADIR
2016-2017. M.TENİSİ GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ.xlsx (Bergama ve Ödemiş takımları eklenmiştir)
2016-2017 M.TENİSİ GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ.xlsx

23.12.2016/Saat:17.15 güncelleme yapılmıştır.


OKÇULUK


ORYANTİRİNG


OYUN


SATRANÇ

Müsabaka Duyurusu :
 2016-2017 SATRANÇ Okul Sporları Duyurusu.doc
Müsabaka Yönergesi : 2016-2017 SATRANÇ OKUL SPORLARI YONERGESİ.docx



TAEKWONDO 


TENİS


VOLEYBOL
Müsabakalarınıza alttaki linkten ulaşabilirsiniz. 
http://www.izmirvoleybol.com/Sayfalar/HakemGorevleri.aspx

Gruplarınıza alttaki linkten ulaşabilirsiniz
http://www.izmirvoleybol.com/Sayfalar/fiksturler.aspx

---Güncelleme---
Voleybol Küçükler fikstürü 16.20 - 09.12.2016 itibariyle güncellenmiştir. Lütfen kontrol ediniz!!!



WUSHU

WUSHU MİNİKLER-YILDIZLAR-GENÇLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
Tarih:  05 Ocak 2017 Perşembe     Saat 10.00     Teknik Toplantı
            05 Ocak 2017 Perşembe     Saat 12.00      Müsabaka
Müsabaka Yeri: Buca Afetevleri Spor Salonu
NOT: Müsabakalara gelirken Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış SPORCU LİSANSI, sporcuların NÜFUS CÜZDANLARI, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden alınmış  ESAME LİSTESİ ve EK-5 TAAHHÜTNAMESİ getirilmesi zorunludur. Eksik evrakla gelen sporcular müsabakalara alınmayacaktır.
*EK-5 TAAHHÜT BELGESİ.docx

YELKEN


YÜZME

YÜZME YILDIZ KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI
Teknik Toplantı: 06 Nisan 2017 Saat 11:00 Alsancak Yüzme Havuzu
Müsabaka         : 10-11-12 Nisan 2017  Sabah Seansı: 10.30 Akşam Seansı: 14.30
*Müsabakalara katılacak sporcular için aşağıda ekli olan katılım formunun doldurulup 06 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan teknik toplantıya getirilmesi zorunludur.Katılım formu bulunmayan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.

*2016-2017 YÜZME YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI.doc
*YILDIZLAR KATILIM FORMU 2016-2017.xlsx

YÜZME KÜÇÜK KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI

Teknik Toplantı: 09 Mart 2017 Saat 11:00 Alsancak Yüzme Havuzu
Müsabaka         : 15-16 Mart 2017  Sabah Seansı: 10.30 Akşam Seansı: 14.30

*Müsabakalara katılacak sporcular için aşağıda ekli olan katılım formunun doldurulup 09 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan teknik toplantıya getirilmesi zorunludur.Katılım formu bulunmayan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.
*2016-2017 YÜZME KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI.doc
*Yüzme Küçükler İl Birinciliği Katılım Formu.xlsx

 YÜZME GENÇLER KIZ/ERKEK İL BİRİNCİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 04 OCAK 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ  SAAT: 10.00’DA ALSANCAK ATATÜRK YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR.

TOPLANTIYA GELİRKEN DERECELERİN YAZILI OLDUĞU BAŞVURU FORMU MUTLAKA GETİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

MÜSABAKALAR 10-11 OCAK 2017 GÜNLERİ SABAH SEANSI SAAT: 10.00, AKŞAM SEANSI SAAT: 13.30’DA ALSANCAK ATATÜRK YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR.