Fikstür

MAİL ADRESİMİZ            : izmirokulsporlari@hotmail.com

FİKSTÜRLÜ BRANŞLARI GÜNLÜK OLARAK TAKİP EDİP 
RAKİBİNİZİN ÇEKİLİP ÇEKİLMEDİĞİNİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!!!
AKSİ HALDE DOĞACAK TÜM AKSAKLIKLARDAN OKULLAR SORUMLU OLACAKTIR.
FİKSTÜRDE MÜCBİR SEBEPLER DIŞINDA MÜSABAKA DEĞİŞİKLİĞİ KESİNLİKLE YAPILMAYACAKTIR


AEROBİK-STEP

STEP AEROBİK VE AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI Aerobik Cim. Teknik Toplantı : 27 Şubat 2018 Saat 15:00 Bornova Cimnastik Salonu Müsabaka : 28 Şubat 2018 Bornova Cimnastik Salonu Step Aerobik Teknik Toplantı : 27 Şubat 2018 Saat 16:00 Bornova Cimnastik Salonu Müsabaka : 28 Şubat 2018 Bornova Cimnastik Salonu Müsabaka Saatleri Teknik Toplantıda belirtilecektir. NOT: Teknik toplantıya temsilci göndermeyen okulların sporcuları müsabakaya alınmayacaktır.

ATICILIK

ATICILIK MÜSABAKA PROGRAMI Yıldızlar : 13 Şubat 2018 Saat : 11.00 Yer : Atatürk Stadı Gençler : 26-27 Şubat 2018 Saat : 11.00 Yer : Atatürk Stadı

ATLETİZM/KROS


BADMİNTON


BASKETBOL
Lütfen olası güncellemelere karşı müsabaka gününüzden en az bir gün önce fikstürünüzü inceleyiniz.
Basketbol Minikler Açıklamalar.pdf
BASKETBOL MİNİKLER KIZ ( FİNAL) - ERKEK FİKSTÜRÜ ve SONUÇLARI 21. 05.2018.xlsx



BİSİKLET


BOCCE


BOKS


CİMNASTİK

STEP AEROBİK VE AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI Aerobik Cim. Teknik Toplantı : 27 Şubat 2018 Saat 15:00 Bornova Cimnastik Salonu Müsabaka : 28 Şubat 2018 Bornova Cimnastik Salonu Step Aerobik Teknik Toplantı : 27 Şubat 2018 Saat 16:00 Bornova Cimnastik Salonu Müsabaka : 28 Şubat 2018 Bornova Cimnastik Salonu Müsabaka Saatleri Teknik Toplantıda belirtilecektir. NOT: Teknik toplantıya temsilci göndermeyen okulların sporcuları müsabakaya alınmayacaktır.

DART

DART GENÇLER VE YILDIZLAR (K-E) MÜSABAKA PROGRAMI..doc

ESKRİM

ESKRİM KÜÇÜKLER MÜSABAKA DUYURUSU.doc

ESKRİM YILDIZLAR VE GENÇLER MÜSABAKA DUYURUSU.doc


FUTBOL

FUTBOL GENÇ ERKEK FİKSTÜRÜ 19.01.2018.xls
FUTBOL GENÇ ERKEKLER GRUPLARI.xls

FUTBOL GENÇ KIZ FİKSTÜRÜ 17.01.2018.xls
FUTBOL GENÇ KIZLAR GRUPLARI.xls

FUTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜRÜ 12.02.2018.xls
FUTBOL YILDIZ ERKEK GRUPLARI.xls

FUTBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜRÜ 19.01.2018.xls
FUTBOL YILDIZ KIZ GRUPLARI.xls

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK FİKSTÜRÜ 07.03.2018.xls

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK GRUPLARI..xls


FUTSAL

FUTSAL GENÇ ERKEK FİKSTÜRÜ. 06.12.2017.xlsx
FUTSAL GENÇ KIZ FİKSTÜRÜ 07.12.2017.xls

2017-2018 FUTSAL GENÇLER STATÜ(KIZ-ERKEK).xlsx

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ 19.01.2018.xlsx
FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUPLARI..xlsx

FUTSAL YILDIZ ERKEK FİKSTÜRÜ .14.02.2018.xlsx
FUTSAL YILDIZ ERKEKLER GRUPLARI.xlsx

FUTSAL,,,, KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ.11.05.2018.xls
FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER STATÜSÜ.xls

FUTSAL.KÜÇÜK KIZLAR FİSKTÜRÜ.29.03.2018.xlsx
FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR STATÜSÜ.xls

GÜREŞ

GÜREŞ GENÇ B VE YILDIZLAR MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU.doc

GÜREŞ GENÇ A PROGRAM DUYURUSU.doc

HALK OYUNLARI



HALTER


HENTBOL

MİNİKLER FİKSTÜRÜ(08.05.2018).docx

OKUL SPORLARI HENTBOL YILDIZ KIZ-ERKEK FİKSTÜRÜ(09.03.2018).doc

HENTBOL KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK FİKSTÜRÜ (14.12.2017).xls
KÜÇÜK KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA STATÜSÜ.xls
KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA STATÜSÜ.xls

YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA STATÜSÜ.xls
YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA STATÜSÜ.xls

GÜNCEL HENTBOL GENÇLER (K-E) FİKSTÜRÜ (23.11.2017).xlsx
HENTBOL GENÇ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA STATÜSÜ.xlsx

HENTBOL GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA STATÜSÜ.xlsx

ÖNEMLİ!!!
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI HENTBOL TASLAK BRANŞ TALİMATINA GÖRE BİR TAKIM EN AZ 12 EN FAZLA 14 SPORCUDAN OLUŞUR.
 


HOKEY


İŞİTME ENGELLİLER


JUDO


KANO


KARATE


KAYAK


KİCK BOKS

KİCK BOKS YILDIZLAR MÜSABAKA PROGRAM DUYURUSU 2017-2018.doc

KÜREK


MASA TENİSİ

**2017-2018 M.TENİSİ GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ.xlsx
**2017-2018 M.TENİSİ GENÇ KIZ FİKSTÜRÜ.xlsx

**2017-2018 M.TENİSİ YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ.xlsx
**2017-2018 M.TENİSİ YILDIZ KIZ FİKSTÜRÜ.xlsx



OKÇULUK


ORYANTİRİNG


OYUN




ÖZEL SPORCULAR


ÖZEL SPORCULAR İL BİRİNCİLİĞİ Atletizm : 06 Mart 2018 Salı günü saat 09:30 Atatürk Stadı Seha Aksoy Atletizm Pisti Masa Tenisi : 06 Mart 2018 Salı günü saat 12:30 Atatürk Stadı Masa Tenisi Salonu Yüzme : 06 Mart 2018 Salı günü saat 14:00 Alsancak Atatürk Yüzme Havuzu NOT: Müsabakalara katılacak okulların başvurularını ve lisanslarını en geç 01 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar Okul Sporları Bİlgi Yönetim Sistemine giriş yapmak zorundadır.

SATRANÇ



TAEKWONDO 


TENİS


VOLEYBOL

OKUL SPORLARI PLAJ VOLEYBOLU FİKSTÜRÜ.xls


GENÇLER STATÜLERİ EKLENMİŞTİR... 26.10.2017
--2017-2018 VOLEYBOL GENÇ ERKEK-A-STATÜ.xls
--2017-2018 VOLEYBOL GENÇ KIZ-A-STATÜ.xls

--2017-2018 VOLEYBOL GENÇ ERKEK-B-STATÜ.xls
--2017-2018 VOLEYBOL GENÇ KIZ-B-STATÜ.xls
VOLEYBOL GENÇLER FİKSTÜRLERİ VOLEYBOL İL TEMSİLCİĞİ
SİTESİNDEN YAYINLANACAK OLUP, AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!!!

http://www.izmirvoleybol.com.tr/

WUSHU


YELKEN


YÜZME