Duyurular

 ***FİKSTÜRLERİN GÜNLÜK TAKİP EDİLMESİ ZORUNLU OLUP,  YAŞANACAK SIKINTILARDAN OKUL MÜDÜRLÜKLERİ SORUMLUDUR.

3X3 BASKETBOL MİNİKLER (K/E) MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (18.04.2024) 

ARTİSTİK CİMNASTİK MİNİKLER (A-B) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (17.04.2024) 

FUTBOL GENÇLER B KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 25 NİSAN 2024 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 14:00 DE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA  YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 24 NİSAN 2024 MESAİ BİTİMİDİR. 

FUTSAL GENÇLER B KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 25 NİSAN 2024 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 15:00 DE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 24 NİSAN 2024 MESAİ BİTİMİDİR.

SPOR TIRMANIŞI MİNİKLER, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER (A-B) KIZ-ERKEK-KARMA İL BİRİNCİLİĞİ  MÜSABAKALARI 30 NİSAN 2024 TARİHİNDE SAAT 10:00'DA MANİSA/SOMA VALİ MUZAFFER ECEMİŞ SPOR SALONUNDA YAPILACAK OLUP, MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (16.04.2024)

18-19 NİSAN 2024 TARİHLERİNDE YAPILMASI PLANLANAN YELKEN IQ FOİL VE SLALOM SINIFI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. LÜTFEN DUYURULAR SAYFAMIZI TAKİP EDİNİZ.

BASKETBOL MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 17 NİSAN 2024 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14:00'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 16 NİSAN 2024 GÜNÜDÜR. 05.04.2024

3X3 BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 17 NİSAN 2024 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14:30'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 16 NİSAN 2024 GÜNÜDÜR. 05.04.2024

3X3 BASKETBOL MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 17 NİSAN 2024 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 15:00'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 16 NİSAN 2024 GÜNÜDÜR. 05.04.2024

PALETLİ YÜZME MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 04.04.2024

BOCCE YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 15-19 NİSAN 2024 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ BOCCE SAHASINDA YAPILACAK OLUP, MÜSABAKALARIN PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 04.04.2024

MODERN PENTATLON MİNİKLER-KÜÇÜKLER- YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (03.04.2024) 

KANO BRANŞI KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. 03.04.2024

28 MART 2024 PERŞEMBE GÜNÜ YAPILMASI PLANLANAN BUZ PATENİ MİNİKLER A-B, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER A-B (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI  ERTELENEREK 29 MART 2024 CUMA GÜNÜ SAAT 12.00'DE AŞIK VEYSEL REKREASYON ALANI BUZ PATENİ SALONUNDA DÜZENLENMESİ KARARLAŞTIRILMIŞTIR.(27.03.2024)

VOLEYBOL GENÇLER (B) KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (27.03.2024)

ATICILIK YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (25.03.2024) 

TRİATLON İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA KATILIM SAĞLAYACAK OKULLARIN 28 MART 2024 MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ TAAHHÜT VE LİSANS İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMALARI GEREKMEKTE OLUP MÜSABAKA TARİHLERİ DAHA SONRA DUYURULACAKTIR

GÖRME ENGELLİLER (GOALBALL-SATRANÇ-YÜZME) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA KATILIM SAĞLAYACAK OKULLARIN 05 NİSAN 2024 MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ TAAHHÜT VE LİSANS İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMALARI GEREKMEKTE OLUP MÜSABAKA TARİHLERİ DAHA SONRA DUYURULACAKTIR. (22.03.2024)

ARTİSTİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (21.03.2024)

14-15 MART 2024 TARİHLERİNDE YAPILMASI PLANLANAN YELKEN IQ FOİL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI RÜZGAR HIZININ YARIŞA ELVERİŞLİ OLMAMASI NEDENİYLE YAPILAMAMIŞ OLUP, MÜSABAKALAR İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. GÜNCEL PROGRAM "FİKSTÜR"SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (19.03.2024)

KANO BRANŞI KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER KATEGORİSİNDE KATILIM SAĞLAYACAK OKULLARIN 02 NİSAN 2024 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ TAAHHÜT VE LİSANS İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMALARI GEREKMEKTEDİR.19.03.2024  

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM - MASA TENİSİ - YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARININ TARİHLERİ VE YARIŞMA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. MÜSABAKALARA KATILIM SAĞLAYACAK OKULLARIN 02 NİSAN 2024 SALI GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ TAAHHÜT VE LİSANS İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMALARI GEREKMEKTEDİR. 19.03.2024

HALTER YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. (19.03.2024)

WUSHU BRANŞI MİNİKLER, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 04-05 NİSAN 2024 TARİHLERİNDE BUCA AFETEVLERİ SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. SÖZ KONUSU MÜSABAKALARIN YARIŞMA PROGRAMI, TEKNİK TOPLANTI VE TARTI BİLGİLERİ FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. MÜSABAKALARA SON BAŞVURU TARİHİ 03 NİSAN 2024 ÇARŞAMBA GÜNÜ MESAİ BİTİMİDİR. 18.03.2024

SU TOPU BRANŞI GENÇLER VE YILDIZLAR KATEGORİSİNDE KATILIM SAĞLAYACAK OKULLARIN 29 MART 2024 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ TAAHHÜT VE LİSANS İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMALARI GEREKMEKTEDİR.14.03.2024  

KÜREK BRANŞI GENÇLER (A-B) VE YILDIZLAR KATEGORİSİNDE KATILIM SAĞLAYACAK OKULLARIN  25 MART 2024 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ TAHATTÜT VE LİSANS İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMALARI GEREKMEKTEDİR.14.03.2024  

ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ BOCCE SAHASINDA DEVAM ETMEKTE OLAN BOCCE KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI, HAVA KOŞULLARININ ELVERİŞSİZ OLMASI SEBEBİYLE 13.03.2024 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 12:00'DE BAŞLAYACAKTIR. 13.03.2024

3X3 BASKETBOL B GENÇLER MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 11.03.2024 

25-26 MART 2024 TARİHLERİNDE YAPILMASI PLANLANAN  YELKEN SLALOM SINIFI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GÖRÜLEN ÜZERİNE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. GÜNCEL PROGRAM ŞU ŞEKİLDEDİR: YELKEN SLALOM İL BİRİNCİLİĞİ 18-19 NİSAN 2024 TARİHLERİNDE ÇEŞME ACTİVE ALAÇATI WİNDSURF CENTER PARKURUNDA YAPILACAKTIR.KAYIT KONTROL 09:30-12:00 TEKNİK TOPLANTI 11:00

BUZ PATENİ MİNİKLER A-B, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER A-B KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI VE MÜSABAKA PROGRAMI  28 MART 2024 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 12:00'DE AŞIK VEYSEL REKREASYON  ALANI BUZ PATENİ SALONUNDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKA BİLGİLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 11.03.2024

BASKETBOL B GENÇLER MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 05.03.2024

HOKEY MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 04.03.2024

BİLEK GÜREŞİ KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK (SOL-SAĞ) KOL MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 01.03.2024

3X3 BASKETBOL A GENÇLER MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 01.03.2024

BADMİNTON KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 08 MART 2024 CUMA GÜNÜ SAAT:11:00'DE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI ODASINDA YAPILACAK OLUP; TOPLANTIYA TEMSİLCİSİ KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 07 MART 2024 MESAİ BİTİMİDİR. 01.03.2024

VOLEYBOL GENÇLER (B) KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA İLİŞKİN TEKNİK TOPLANTI 20 MART 2024 TARİHİNDE SAAT 14:00 TE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.TEKNİK TOPLANTIYA TEMSİLCİSİ GELMEYEN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU 19 MART 2024 MESAİ BİTİMİDİR. (29.02.2024) 

ATLETİZM GENÇLER A-B KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI TEKNİK TOPLANTISI 11 MART 2024 PAZARTESİ GENÇLER A SAAT 14:00 GENÇLER B SAAT:15:00 DA FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. ONLİNE SPORCU KAYIT LİNKİ VE YARIŞMA STATÜSÜ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.  SPORCU KAYIT LİNKİNDEN BAŞVURU YAPMAYAN SPORCULAR YARIŞMAYA ALINMAYACAKTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 07 MART 2024 SAAT 12:00' A BİTECEKTİR. 

GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK MİNİKLER- KÜÇÜKLER- YILDIZLAR- GENÇLER A-B (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 29 MART 2024 TARİHİNDE ATATÜRK STADYUMUNDA DÜZENLENECEKTİR. MÜSABAKALARIN TEKNİK TOPLANTISI 22 MART 2024 TARİHİNDE SAAT 14.30'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI ODASINDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKALARA SON BAŞVURU TARİHİ 21 MART 2024 MESAİ BİTİMİDİR. (27.02.2024)

OKÇULUK MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 26-28 MART 2024 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK STADYUMUNDA DÜZENLENECEKTİR. MÜSABAKALARIN TEKNİK TOPLANTISI 21 MART 2024 TARİHİNDE SAAT 14.30'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI ODASINDA YAPILACAKTIR. YARIŞMA PROGRAMI TEKNİK TOPLANTIDA BELİRLENECEK OLUP SON BAŞVURU TARİHİ 20 MART 2024 MESAİ BİTİMİDİR. (27.02.2024)

TRAMPOLİN CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA DUYURUSU"FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (27.02.2024) 

FLOOR CURLING KÜÇÜKLER FİKSTÜRLERİ, FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. 

YELKEN İL BİRİNCİLİKLERİNE AİT MÜSABAKA DUYURUSU "FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (23.02.2024)

BİSİKLET MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR- GENÇLER A-B (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 20 MART 2024 TARİHİNDE ÇİĞLİ SASALI PİKNİK ALANINDA DÜZENLENECEKTİR. TEKNİK TOPLANTI BİLGİSİ VE YARIŞMA PROGRAMI FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILIM ZORUNLU OLUP SON BAŞVURU TARİHİ 19 MART 2024 SALI GÜNÜDÜR. 23.02.2024

RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA DUYURUSU "FİKSTÜR"SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.(22.02.2024)

MUAY THAİ GENÇLER A-B, YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 6-7 MART TARİHİNDE ATATÜRK STADI BOKS SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI VE TEKNİK TOPLANTI; GENÇLER 6 MART 2024, YILDIZLAR 7 MART 2024 SAAT 09.00'DA MÜSABAKA ALANINDA GERÇEKLEŞECEKTİR VE KATILIM ZORUNLUDUR. SON BAŞVURU TARİHİ 5 MART 2024 GÜNÜDÜR. 16.02.2024

ATLETİZM KÜÇÜKLER - YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI TEKNİK TOPLANTISI 04 MART 2024 PAZARTESİ KÜÇÜKLER SAAT 14:00 YILDIZLAR SAAT:15:00 DA FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. ONLİNE SPORCU KAYIT LİNKİ VE YARIŞMA STATÜSÜ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.  SPORCU KAYIT LİNKİNDEN BAŞVURU YAPMAYAN SPORCULAR YARIŞMAYA ALINMAYACAKTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 29 ŞUBAT 2024 SAAT 12:00' A BİTECEKTİR. YARIŞMA TARİHLERİ 07-08 MART 2024 OLARAK REVİZE EDİLMİŞTİR. 16.02.2024

HOKEY GENÇLER,YILDIZLAR,KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 6-7-8 MART TARİHİNDE ATATÜRK STADI YAN SAHADA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTI 04 MART 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI ODASINDA GERÇEKLEŞECEKTİR VE KATILIM SAĞLAMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 03 MART 2024 GÜNÜDÜR. 16.02.2024

MASA TENİSİ KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 27 ŞUBAT 2024 SALI GÜNÜ SAAT 14:00'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 26 ŞUBAT 2024 GÜNÜDÜR. 15.02.2024

BOKS (A-B) GENÇLER,YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 26-27-28-29 ŞUBAT TARİHİNDE ATATÜRK STADI BOKS SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI VE TEKNİK TOPLANTI 26 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 10.00'DA MÜSABAKA ALANINDA GERÇEKLEŞECEKTİR VE KATILIM ZORUNLUDUR. SON BAŞVURU TARİHİ 25 ŞUBAT 2024 GÜNÜDÜR. 14.02.2024

TENİS MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TARİHLERİ GÜNCELLENMİŞ OLUP FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR.14.02.2024 

ORYANTİRİNG GENÇLER A-B /YILDIZLAR/KÜÇÜKLER  KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 04 MART 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00'DA ATATÜRK STADYUMU FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKA GÜNÜ VE KAYIT LİNK FORMU FİKSTÜR SAYFASINDA YAYINLANMIŞ OLUP TEKNİK TOPLANTIYA TEMSİLCİSİ KATILMAYAN OKULLAR MÜSABAKALARA DAHİL EDİLMEYECEKTİR. FİKSTÜRDE YER ALAN YAZIDA Kİ LİNK ÜZERİNDEN KAYIT TARİHİ 28 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE GÜNÜ MESAİ BİTİMİDİR. 14.02.2024

3X3 BASKETBOL A GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 26 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14:30'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 25 ŞUBAT 2024 GÜNÜDÜR. 14.02.2024

3X3 BASKETBOL B GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 26 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14:00'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 25 ŞUBAT 2024 GÜNÜDÜR. 14.02.2024

BASKETBOL B GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 26 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 13:30'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 25 ŞUBAT 2024 GÜNÜDÜR. 14.02.2024

ATLETİZM KÜÇÜKLER - YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI TEKNİK TOPLANTISI 04 MART 2024 PAZARTESİ KÜÇÜKLER SAAT 14:00 YILDIZLAR SAAT:15:00 DA FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. ONLİNE SPORCU KAYIT LİNKİ VE YARIŞMA STATÜSÜ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.  SPORCU KAYIT LİNKİNDEN BAŞVURU YAPMAYAN SPORCULAR YARIŞMAYA ALINMAYACAKTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 29 ŞUBAT 2024 SAAT 12:00' A BİTECEKTİR. 09.02.2024

FUTBOL KÜÇÜKLER  KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 15 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 14:00 DE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA  YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 14 ŞUBAT 2024 MESAİ BİTİMİDİR. 

FUTSAL KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 15 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 15:00 DE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 14 ŞUBAT 2024 MESAİ BİTİMİDİR.

BOCCE KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 04 MART 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14:00'DE KÜÇÜKLER, 15:00'DE YILDIZLAR VE 16:00'DA GENÇLER OLMAK ÜZERE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI ODASINDA YAPILACAK OLUP; TOPLANTIYA TEMSİLCİSİ KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 01 MART 2024 MESAİ BİTİMİDİR. 07.02.2024

ESKRİM KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 05-08 MART 2024 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ  ESKRİM SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. MÜSABAKA PROGRAMI VE TEKNİK TOPLANTI TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYIMLANMIŞTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 04 MART 2024 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİDİR. 06.02.2024 

RAGBİ KÜÇÜKLER, YILDIZLAR ve GENÇLER (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 14 ŞUBAT 2024 ÇARŞAMBA GÜNÜ ATATÜRK STADYUMU YAN SAHALARDA DÜZENLENECEK OLUP; MÜSABAKALARIN TEKNİK TOPLANTISI İSE MÜSABAKA GÜNÜ SAAT 12.00'DE MÜSABAKA SAHASINDA YAPILACAKTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 13 ŞUBAT 2024 SALI GÜNÜ MESAİ BİTİMİDİR. 06.02.2024 

BADMİNTON YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 15 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT:11:00'DE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI ODASINDA YAPILACAK OLUP; TOPLANTIYA TEMSİLCİSİ KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 14 ŞUBAT 2024 MESAİ BİTİMİDİR. 06.02.2024

FLOOR CURLİNG YILDIZLAR KIZ-ERKEK-KARMA İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 06.02.2024 

HALTER GENÇ KIZLAR (A-B) İL BİRİNCİLİĞİ TARTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 02.02.2024

TAEKWONDO YILDIZLAR (K-E) İL BİRİNCİLİĞİ TARTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 01.02.2024 

HALK OYUNLARI MİNİKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 16 ŞUBAT 2024 CUMA GÜNÜ SAAT 14:30'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR MÜSABAKALARA DAHİL EDİLMEYECEKTİR. 31.01.2024

BEYZBOL MÜSABAKALARINA KATILACAK TAKIMLARIN 12 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR TAAHHÜT İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMASI GEREKMEKTEDİR. İLGİLİ TARİHE KADAR BAŞVURU YAPMAYAN OKULLARIN KATILIMI KABUL EDİLMEYECEKTİR. 30.01.2024

FLOOR CURLİNG KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. 29.01.2024

TENİS KÜÇÜKLER- MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. 29.01.2024

AEROBİK VE STEP AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR.(24.01.2024) 

BİLEK GÜREŞİ YILDIZLAR KIZ-ERKEK (SOL-SAĞ) KOL TEKNİK TOPLANTI VE MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR (16.01.2024)

3X3 BASKETBOL YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 09 ŞUBAT 2024 CUMA GÜNÜ SAAT 14:30'DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 08 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE GÜNÜ MESAİ BİTİMİDİR. 15.01.2024

TENİS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARININ TEKNİK TOPLANTI VE MÜSABAKA DUYURUSU FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.15.01.2024

OKUL SPORLARI DART YILDIZLAR KIZ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

KİCK BOKS KÜÇÜKLER-YILDIZLAR (K-E) İL BİRİNCİLİĞİ TARTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 10.01.2024 

KORFBOL YILDIZLAR- GENÇLER (KARMA) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 07-09 ŞUBAT 2024 TARİHLERİ ARASINDA HALKAPINAR SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEK OLUP MÜSABAKALARIN TEKNİK TOPLANTISI İSE 05 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00'TE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. 08.01.2024

FLOOR CURLİNG YILDIZLAR(KIZ-ERKEK-KARMA) İL BİRİNCİLİĞİ MUSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 06 ŞUBAT 2024 TARİHİNDE SAAT:11.00'DA  HALKAPINAR SPOR SALONU TEKNİK TOPLANTI ODASINDA YAPILACAK OLUP; MÜSABAKA TARİHLERİ 7-8-9 ŞUBAT 2024 TARİHLERİ ARASINDA HALKAPINAR KÜÇÜK SALONDA YAPILCAKTIR, TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEK OLUP MÜSABAKAYLA İLGİLİ DUYURU FİKSTÜR SAYFASINDA YAYINLANMIŞTIR. 05.01.2024

OKUL SPORLARI DART GENÇLER KIZ-ERKEK MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR.04.01.2024

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ YILDIZLAR KIZ-ERKEK MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

SATRANÇ GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI KAYIT-KONTROL ,TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİNİ İÇERİR BİLGİLER VE YARIŞMA YÖNERGELERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. KATEGORİLER İÇİN BELİRLENEN SON BAŞVURU TARİHİNDEN SONRA YAPILAN KAYITLAR GEÇERSİZ SAYILACAKTIR. 03.01.2024

KAYAK GENÇLER A-B/YILDIZLAR/KÜÇÜKLER/MİNİKLER A-B (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME DUYURUSU FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 26.12.2023

FUTBOL YILDIZLAR  KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 27 ARALIK 2023 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14:00 DE ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA  YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 26 ARALIK 2023 MESAİ BİTİMİDİR. 

FUTSAL YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 27 ARALIK 2023 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 15:00 DE ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 26 ARALIK 2023 MESAİ BİTİMİDİR.

DART GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 28 ARALIK 2023 PERŞEMBE SAAT:15.30'DA FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAK OLUP; TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. MÜSABAKALAR 8-12 OCAK 2024 TARİHLERİNDE ATATÜRK STADI ALTINDA BULUNAN VOLEYBOL SALONUNDA YAPILACAKTIR.15.12.2023

DART YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 28 ARALIK 2023 PERŞEMBE SAAT:14.30'DA FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAK OLUP; TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. MÜSABAKALAR 15-18 OCAK 2024 TARİHLERİNDE ATATÜRK STADI ALTINDA BULUNAN VOLEYBOL SALONUNDA YAPILACAKTIR.15.12.2023

BADMİNTON GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 04 OCAK 2024 SAAT:11:00'DE HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI ODASINDA YAPILACAK OLUP; TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 3 OCAK 2024 MESAİ BİTİMİDİR. 14.12.2023

FUTBOL-FUTSAL MÜSABAKALARI 18 ARALIK 2023 TARİHİNDE KALDIĞI YERDEN BAŞLAYACAK OLUP; FİKSTÜR SEKMESİNDE GÜNCELLENMİŞTİR.15.12.2023  

TENİS YILDIZLAR(KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MUSABAKALARI TEKNİK TOPLANTI DUYURUSU REVİZE EDİLMİŞTİR. 11.12.2023

FLOOR CURLİNG GENÇLER(KIZ-ERKEK-KARMA) İL BİRİNCİLİĞİ MUSABAKALARI TEKNİK TOPLANTI DUYURUSU REVİZE EDİLMİŞTİR. 11.12.2023

E-SPOR(HADO) MİNİKLER, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENCLER YARIŞMALARI İLK AŞAMADA DEMO OLARAK OYNATILACAK OLUP; 22 ARALIK 2023 TARİHİNE KADAR BRANŞ TAAHHÜT İŞLEMLERİNİN YAPILARAK LİSANSLARIN ÇIKARTILMASI GEREKMEKTEDİR.

JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 08.12.2023 

MASA TENİSİ YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 2 OCAK 2024 MESAİ BİTİMİDİR. 08.12.2023

BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TAKVİMİ FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMISTIR. (06.12.2023)

KARATE MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YIDIZLAR VE GENÇLER (A-B) KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR.

KİCK BOKS GENÇLER A-B (K-E) İL BİRİNCİLİĞİ TARTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 30.11.2023

TAEKWONDO GENÇLER (K-E) İL BİRİNCİLİĞİ TARTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 30.11.2023

!!!GÜNCELLENMİŞ BOWLİNG GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. 30.11.2023

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ GENÇLER KIZ-ERKEK MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

!!!YÜZME KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 28.11.2023 

BİLEK GÜREŞİ GENÇLER (A-B) (KIZ-ERKEK) SOL KOL ve SAĞ KOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARININ TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 22.11.2023 

!!!YÜZME YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 21.11.2023 

HALTER GENÇ ERKEKLER (A-B) İL BİRİNCİLİĞİ TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 21.11.2023 

BOWLİNG İL BİRİNCİLİĞİNE KATILIM İÇİN SPOR BİLGİ SİSTEMİNDEN LİSANSLARIN ÇIKARTILMASI VE ESAME LİSTELERİNİN OLUŞTURULMASI GEREKMEKTEDİR. SON BAŞVURU TARİHİ 04 ARALIK 2023 MESAİ BİTİMİNE KADARDIR. YARIŞMALAR BALÇOVA EGEPARK AVM İÇİNDE BULUNAN W'PLAY BOWLİNG SALONUNDA 05 ARALIK 2023 SAAT 11:00'DA OLUP TEKNİK TOPLANTI AYNI GÜN 10:30'DA MÜSABAKA ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. YARIŞMA DUYURUSU FİKSTÜR SEKMESİNDE YER ALMAKTADIR. 14.11.2023 

BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 29 KASIM 2023 SAAT 14:00'DA ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 28 KASIM 2023 MESAİ BİTİMİDİR. 9.11.2023

MASA TENİSİ GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 28 KASIM 2023 SAAT 14:00 DA ATATÜRK STADI ALTINDA BULUNAN FAAL FUTBOL HAKEMLER DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 24 KASIM 2023 MESAİ BİTİMİDİR.

BASKETBOL YILDIZLAR (K/E) MÜSABAKALARININ TAKVİMİ FİKSTÜR SEKMESİNDE  YAYINLANMIŞTIR. 7.11.2023

KROS YILDIZLAR - GENÇ A-B KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI TEKNİK TOPLANTISI 20 KASIM 2023 YILDIZLAR SAAT 14:00 GENÇLER A-B SAAT:15:00 DA FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. ONLİNE SPORCU KAYIT LİNKİ VE YARIŞMA DUYURUSU FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.  SPORCU KAYIT LİNKİNDEN BAŞVURU YAPMAYAN SPORCULAR YARIŞMAYA ALINMAYACAKTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 16 KASIM 2023 MESAİ BİTİMİDİR. 07.11.2023

VOLEYBOL KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 23 KASIM 2023 SAAT 14:00 DA HALKAPINAR SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ 22 KASIM 2023 MESAİ BİTİMİDİR.

FUTBOL GENÇLER  KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 06 KASIM 2023 SAAT 14:00 DE ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA  YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 03 KASIM 2023 MESAİ BİTİMİDİR. 

FUTSAL GENÇLER A KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 06 KASIM 2023 SAAT 15:00 DE ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 03 KASIM 2023 MESAİ BİTİMİDİR.

E-SPOR(HADO) MİNİKLER, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENCLER YARIŞMALARI İLK AŞAMADA DEMO OLARAK OYNATILACAK OLUP; 22 ARALIK 2023 TARİHİNE KADAR BRANŞ TAAHHÜT İŞLEMLERİNİN YAPILARAK LİSANSLARIN ÇIKARTILMASI GEREKMEKTEDİR.

30 EKİM 2023 TARİHİNDE OKULLARIN RESMİ TATİL İLAN EDİLMESİ NEDENİYLE 30 EKİM 2023 TARİHİNDE YAPILMASI PLANLANAN TÜM MÜSABAKALAR VE TEKNİK TOPLANTILAR İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. 29.10.2023

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI "FİKSTÜR" SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (26.10.2023)

JUDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 24.10.2023 

ESKRİM KÜÇÜKLER -YILDIZLAR- GENÇLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.23.10.2023

YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ TEKNİK TOPLANTI ve MÜSABAKA TARİHLERİ FİKSTÜR SEKMESİNDEN YAYINLANMIŞTIR. 19.10.2023

BASKETBOL YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 31 EKİM 2023 SALI GÜNÜ SAAT 14:00 DA ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. (SON BAŞVURU TARİHİ 30 EKİM 2023 MESAİ BİTİMİ) 19.10.2023

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 06 KASIM 2023 TARİHİ İTİBARİ İLE BAŞLAYACAKTIR. FİKSTÜR HENÜZ YAYINLANMAMIŞTIR. LÜTFEN TAKİP EDİNİZ.

 

HENTBOL GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI FİKSTÜR SAYFASINDA YAYINLANMIŞTIR, TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. (04.10.2023)

GÜREŞ GENÇLER SERBEST-GREKOROMEN A-B,YILDIZLAR,KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA İLİŞKİN PROGRAM FİKSTÜR SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

BASKETBOL GENÇLER (A) KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 05 EKİM 2023 SAAT 14:00 DA ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR. (SON BAŞVURU TARİHİ 04 EKİM 2023 MESAİ BİTİMİ)

VOLEYBOL YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 03 EKİM 2023 SAAT 15:00 DA ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ SPOR SALONUNDA  YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 02 EKİM 2023 MESAİ BİTİMİ

VOLEYBOL GENÇLER (A) KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTISI 03 EKİM 2023 SAAT 13:30 DA ATATÜRK STADI FAAL FUTBOL HAKEMLERİ DERNEĞİ SPOR SALONUNDA  YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.SON BAŞVURU TARİHİ 02 EKİM 2023 MESAİ BİTİMİ

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Spor Dalı Uygulama Esasları, Branş Yaş ve Kategori Tablosu ile Mahalli Sonuç Bildirim Tablosu http://https//spor.gsb.gov.tr/okulsportal/  web sayfasında yayımlanmış olup; branş başvuruları ile lisans çıkarma işlemleri Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir.

 

ORTAÖĞRETİMDE %100 BURS VEREN OKULLARIN KONTENJAN LİSTESİ AÇIKLANDI.


Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile çeşitli özel öğretim kurumları arasında Sporcu Öğrencilerin Eğitimde İşbirliği Protokolleri imzalanmıştır.


Bu Protokoller ile ulusal ve uluslararası alanda ülkemizi temsil eden ve ödül alan başarılı sporcu öğrencilerin ek'te belirtilen kontenjan listesindeki özel öğretim kurumlarında %100 burslu olarak eğitim görmeleri,  eğitim  -  öğretim  süreçlerinin  sporcu  öğrencilerin  ihtiyaçlarına  göre  düzenlenmesi, öğrencilerin, kişisel, sosyal ve sportif gelişmelerinin sağlanması amaçlanmıştır.

Protokollerde bulunan şartları yerine getirmek kaydıyla olimpik ve paralimpik spor dalları yarışmalarında son 2 yıl içerisinde altın, gümüş ve bronz madalya aldığı  Bakanlık  tarafından  belgelendirilen  sporculara,  kontenjan  listesinde  belirtilen  okulları  tercih etmeleri halinde (verilen kontenjanlar dahilinde), sınıflarını geçmek ve spor yaşamına devam etmek kaydı ile diplomalarını alıncaya kadar %100 oranında eğitim bursu verilmesi sağlanacaktır.

 Sporcu Öğrenci Kriterleri


  1. -Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında madalya alanlar, 
  2. -Avrupa Gençlik Olimpik Festivali (EYOF) ve Dünya Gençlik Olimpiyatlarında madalya alanlar,
  3. -Ulusal Spor Faaliyetlerinde madalya alanlar (Ulusal Spor Faaliyetleri: Federasyonların Türkiye Şampiyonaları ve en üst ligleri ile Okul Sporları Türkiye Birincilikleri, ANALİG Türkiye Birincilikleridir). 

 

**İZMİR OKUL LİSTESİ.xlsx

**BASVURU FORMU.xlsx

 

_______________________________________________________________________________




0-232-2559191
E-POSTA : 35_okulsporlari@gsb.gov.tr