“15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” SPORTİF MÜSABAKA PROGRAMI

“15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” SPORTİF MÜSABAKA PROGRAMI

11 TEMMUZ 2018 / MUSTAFA KEMAL CEYLAN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

2018 YILI

“15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA

VE

MİLLİ BİRLİK GÜNÜ”

SPORTİF MÜSABAKA PROGRAMI

SIRA

BRANŞ

MÜSABAKA ADI

MÜSABAKA TARİHİ –  BAŞLAMA SAATİ

MÜSABAKA

YERİ

1

KICK BOKS

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ – BÜYÜKLER VE GENÇLER EGE BÖLGE ŞAMPİYONASI

21 – 22 TEMMUZ 2018 / 10.00

BUCA

AFETEVLERİ SPOR SALONU

2

BADMİNTON

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ – TÜM KATEGORİLER EGE BÖLGE ŞAMPİYONASI

14 – 15 TEMMUZ 2018 / 10.00

BUCA

AFETEVLERİ SPOR SALONU

3

ATICILIK VE AVCILIK

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MÜSABAKALARI / TRAP – SKEET / GENÇLER VE BÜYÜKLER

29 HAZİRAN – 01 TEMMUZ 2018

(DÜZENLENDİ.)

BORNOVA

YAKAKÖY ATIŞ POLİGONU

4

HALTER

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUPASI –

TÜM KATEGORİLER

14 TEMMUZ 2018 / 10.00

ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ

HALTER SALONU

5

TAEKWONDO

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MÜSABAKASI – YILDIZLAR KATEGORİSİ

14 - 15 TEMMUZ 2018 / 10.00

BORNOVA

VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTÇEN

SPOR SALONU

6

DAĞCILIK

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ GECE YÜRÜYÜŞÜ

14 - 15 TEMMUZ 2018

ÖDEMİŞ - BOZDAĞ

7

ATLETİZM

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KOŞULARI –

TÜM KATEGORİLER

15 TEMMUZ 2018 / 10.00

ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ATATÜRK STADI ÇEVRESİ

8

TENİS

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ TURNUVASI –

12 YAŞ

14 - 15 TEMMUZ 2018 / 09.00

ZÜBEYDE HANIM TENİS EĞİTİM MERKEZİ KORTLARI

/

 ÖRNEKÖY - KARŞIYAKA

9

MUAY THAI

ÇANAKKALE VE 15 TEMMUZ DESTANI ŞEHİTLERİ 2018 ÇOCUKLAR MUAY THAI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL SEÇME MÜSABAKALARI

30 HAZİRAN

 01 TEMMUZ 2018

(DÜZENLENDİ.)

BORNOVA

VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTÇEN

SPOR SALONU

10

KARATE

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA KARATE İL ŞAMPİYONASI –

ÜMİTLER, GENÇLER VE BÜYÜKLER (KIZ – ERKEK)

28 – 29 TEMMUZ 2018 /

10.00

BUCA

AFETEVLERİ SPOR SALONU